mate-terminal 1.25.0 - en to uk translation catalogue (534 entries)

en: MATE Terminal
uk: Термінал MATE

en: A terminal emulator for the MATE desktop environment
uk: Емулятор терміналу для стільничного середовища MATE

en: MATE Terminal is a terminal emulation application that you can use to access a UNIX shell in the MATE environment. MATE Terminal emulates the xterm program developed by the X Consortium. It supports translucent backgrounds, opening multiple terminals in a single window (tabs) and clickable URLs.
uk: MATE Terminal — це програма для емуляції терміналу, яку ви можете використовувати для доступу до оболонки UNIX у середовищі MATE. Термінал MATE імітує програму xterm, розроблену X Консорціумом. Він підтримує напівпрозорі тла, відкриваючи кілька терміналів у одному вікні (вкладки) та URL-адреси, які можна натиснути.

en: MATE Terminal is a fork of GNOME Terminal and part of the MATE Desktop Environment. If you would like to know more about MATE and MATE Terminal, please visit the project's home page.
uk: Термінал MATE — це відгалуження терміналу GNOME і частина стільничного середовища MATE. Якщо ви волієте дізнатись більше про MATE та термінал MATE, відвідайте домашню сторінку проєкту.

en: Terminal
uk: Термінал

en: Use the command line
uk: Використовувати командний рядок

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: C_lose Window
uk: Закр_ити вікно

en: Close this window?
uk: Закрити вікно?

en: There is still a process running in this terminal.
    Closing the terminal will kill it.
uk: У цьому терміналі ще запущено процес.
    Закриття терміналу вб’є його.

en: Disable connection to session manager
uk: Заборонити під’єднання до керівника сеансів

en: Specify file containing saved configuration
uk: Вказати файл, який містить збережені налаштування

en: FILE
uk: ФАЙЛ

en: Specify session management ID
uk: Визначити ідентифікатор для керівника сеансів

en: Session management options:
uk: Параметри керування сеансом

en: Show session management options
uk: Показати параметри взаємодії з керівником сеансів

en: Add or Remove Terminal Encodings
uk: Додавання, чи вилучення кодувань терміналу

en: _Help
uk: _Допомога

en: _Close
uk: _Закрити

en: A_vailable encodings:
uk: _Доступні кодування:

en: E_ncodings shown in menu:
uk: Кодування у _меню:

note: Translators: This refers to the Delete keybinding option
en: Automatic
uk: Самочинно

note: Translators: This refers to the Delete keybinding option
en: Control-H
uk: Ctrl-H

note: Translators: This refers to the Delete keybinding option
en: ASCII DEL
uk: DEL

note: Translators: This refers to the Delete keybinding option
en: Escape sequence
uk: Escape-послідовність

note: Translators: This refers to the Delete keybinding option
en: TTY Erase
uk: Очистити TTY

note: Translators: Cursor shape: ...
en: Block
uk: Блок

note: Translators: Cursor shape: ...
en: I-Beam
uk: I-подібний

note: Translators: Cursor shape: ...
en: Underline
uk: Підкреслений

note: Translators: Cursor blink: ...
en: Use system settings
uk: Використовувати параметри системи

note: Translators: Cursor blink: ...
en: Always blink
uk: Завжди блимає

note: Translators: Cursor blink: ...
en: Never blink
uk: Ніколи не блимає

note: Translators: When command exits: ...
en: Exit the terminal
uk: Вийти з терміналу

note: Translators: When command exits: ...
en: Restart the command
uk: Перезапустити команду

note: Translators: When command exits: ...
en: Hold the terminal open
uk: Тримати термінал відкритим

note: Translators: Scrollbar is: ...
en: On the left side
uk: Ліворуч

note: Translators: Scrollbar is: ...
en: On the right side
uk: Праворуч

note: Translators: Scrollbar is: ...
en: Disabled
uk: Вимк.

note: Translators: When terminal commands set their own titles: ...
en: Replace initial title
uk: Міняти початковий заголовок

note: Translators: When terminal commands set their own titles: ...
en: Append initial title
uk: Додавати до початкового заголовку

note: Translators: When terminal commands set their own titles: ...
en: Prepend initial title
uk: Перед початковим заголовком

note: Translators: When terminal commands set their own titles: ...
en: Keep initial title
uk: Зберігати початковий заголовок

note: Translators: This is the name of a colour scheme
en: Linux console
uk: Консоль Linux

note: Translators: This is the name of a colour scheme
en: Custom
uk: Инше

en: Find
uk: Знайти

en: _Find
uk: Зна_йти:

en: _Search for:
uk: Знай_ти:

en: _Match case
uk: Збігається _регістр

en: Match _entire word only
uk: Збігається _ціле слово

en: Match as _regular expression
uk: За регул_ярним виразом

en: Search _backwards
uk: _Шукати назад

en: _Wrap around
uk: _Досягнувши кінця, починати з початку

en: Keyboard Shortcuts
uk: Сполучення клавішів

en: _Enable menu access keys (such as Alt+F to open the File menu)
uk: Увімкнути всі пришвидшувачі клавішів для _меню (такі як Alt+Ф для меню "Файл")

en: Enable the _menu shortcut key (F10 by default)
uk: Увімкнути клавіш _доступу до меню (зазвичай F10)

en: _Shortcut keys:
uk: _Сполучення клавішів:

en: List of profiles
uk: Перелік профілів

en: List of profiles known to mate-terminal. The list contains strings naming subdirectories relative to /org/mate/terminal/profiles.
uk: Перелік відомих терміналу профілів. Перелік містить рядки з назвами підкаталогів, що відносяться до /org/mate/terminal/profiles.

en: Profile to use for new terminals
uk: Профіль, що використовується у нових терміналах

en: Profile to be used when opening a new window or tab. Must be in profile_list.
uk: Профіль, що використовується при відкриванні нового вікна, чи вкладки. Повинен бути присутнім у profile_list.

en: Whether the menubar has access keys
uk: Чи увімкнено клавіші швидкого доступу до панелі меню

en: Whether to have Alt+letter access keys for the menubar. They may interfere with some applications run inside the terminal so it's possible to turn them off.
uk: Чи використовувати сполучення клавішів Alt+літера для доступу до меню. Ця функція може заважати роботі деяких додатків всередині терміналу, в цьому випадку її потрібно вимкнути.

en: Whether the standard GTK+ shortcut for menubar access is enabled
uk: Чи дозволяти стандартне сполучення клавішів GTK+ для доступу до меню

en: Normally you can access the menubar with F10. This can also be customized via gtkrc (gtk-menu-bar-accel = "whatever"). This option allows the standard menubar accelerator to be disabled.
uk: Як правило Ви можете отримати доступ до меню, натиснувши F10. Цей клавіш може бути змінено у файлі gtkrc (gtk-menu-bar-accel = «будь-що»). Цей ключ дозволяє вимкнути стандартний акселератор доступу до меню.

en: List of available encodings
uk: Перелік доступних кодувань

en: A subset of possible encodings are presented in the "Encoding" submenu. This is a list of encodings to appear there. The special encoding name "current" means to display the encoding of the current locale.
uk: Набір можливих кодувань, поданих у меню "Кодування". Цей перелік кодувань з'явиться там. Спеціальна назва кодування "current" означає для показу кодування поточної локалі.

en: Whether to ask for confirmation when closing terminal windows
uk: Чи запитувати схвалення при закритті вікон терміналу

en: Whether to ask for confirmation when closing a terminal window which has more than one open tab or any foreground subprocesses.
uk: Попросити схвалення під час закриття вікна терміналу, який містить більше однієї відкритої вкладки, чи будь-яких підпроцесів переднього плану.

en: Close tabs with middle click
uk: Закривати вкладки середнім клацом миші

en: If true, it enables the ability to close tabs using middle click.
uk: Якщо увімкнено, дозволяє закривати вкладки натисканням середньої кнопки миші.

en: Switch tabs with [Ctrl]+[Tab]
uk: Перемикати вкладки [Ctrl]+[Tab]

en: If true, it enables the ability to switch tabs using [Ctrl+Tab] and [Ctrl+Shift+Tab].
uk: Якщо позначено, вмикає можливість перемикання між вкладками за допомогою сполучення клавішів [ctrl + tab] і [ctrl + shift + tab].

[ctx: visible-name]
en: 'Default'
uk: 'Типово'

en: Human-readable name of the profile
uk: Читана назва профілю

en: Human-readable name of the profile.
uk: Читана назва профілю

en: Whether to show menubar in new windows/tabs
uk: Чи показувати меню у нових вікнах/вкладках

en: True if the menubar should be shown in new windows, for windows/tabs with this profile.
uk: Якщо встановлено, показувати панель меню у нових вікнах, для вікон/вкладок із цим профілем.

en: Default color of text in the terminal
uk: Типовий колір тексту в терміналі

en: Default color of text in the terminal, as a color specification (can be HTML-style hex digits, or a color name such as "red").
uk: Типовий колір тексту в терміналі (може бути у шістнадцятковому HTML-стилі, чи назвою кольору, наприклад, «red»).

en: Default color of terminal background
uk: Типовий колір тла терміналу

en: Default color of terminal background, as a color specification (can be HTML-style hex digits, or a color name such as "red").
uk: Типовий колір тла у терміналі (може бути у шістнадцятковому HTML-стилі, чи назвою кольору, наприклад, «red»).

en: Default color of bold text in the terminal
uk: Типовий колір напівжирного тексту в терміналі

en: Default color of bold text in the terminal, as a color specification (can be HTML-style hex digits, or a color name such as "red"). This is ignored if bold_color_same_as_fg is true.
uk: Типовий колір напівжирного тексту в терміналі (може бути у шістнадцятковому HTML-стилі, чи назвою кольору, наприклад, «red»). Нехтується, якщо вказано опцію "bold_color_same_as_fg".

en: Whether bold text should use the same color as normal text
uk: Чи виводити напівжирний текст тим самим кольором, що й звичайний текст

en: If true, boldface text will be rendered using the same color as normal text.
uk: Якщо увімкнено, виділений напівжирним текст буде виводитися тим самим кольором, що й звичайний текст.

en: What to do with dynamic title
uk: Що робити з динамічним заголовком

en: If the application in the terminal sets the title (most typically people have their shell set up to do this), the dynamically-set title can erase the configured title, go before it, go after it, or replace it. The possible values are "replace", "before", "after", and "ignore".
uk: Якщо застосунок у терміналі вказує заголовок (як правило, в людей командна оболонка налаштована на це), динамічно-вказуваний заголовок може стерти налаштований, бути до чи після нього, чи замінити. Можливі значення: "replace", "before", "after", і "ignore".

[ctx: title]
en: 'Terminal'
uk: Термінал'

en: Title for terminal
uk: Заголовок терміналу

en: Title to display for the terminal window or tab. This title may be replaced by or combined with the title set by the application inside the terminal, depending on the title_mode setting.
uk: Заголовок вікна, чи вкладки терміналу. Цей заголовок може бути замінений, або суміщений із заголовком, що встановлюється додатком всередині терміналу, залежно від значення "title_mode".

en: Whether to allow bold text
uk: Чи дозволяти напівжирний текст

en: If true, allow applications in the terminal to make text boldface.
uk: Якщо увімкнено, дозволяє застосункам у терміналі встановлювати напівжирний шрифт.

en: Whether to silence terminal bell
uk: Чи пригнічувати сигнал терміналу

en: If true, don't make a noise when applications send the escape sequence for the terminal bell.
uk: Якщо увімкнено, не шуміти, коли додатки надсилають escape-послідовність для термінального дзвінка.

en: Copy selection to clipboard
uk: Копіювати виділення до буфера обміну

en: If true, selection is automatically copied to clipboard buffer.
uk: Якщо позначено, виділення буде автоматично копіюватися до буфера обміну.

en: Characters that are considered "part of a word"
uk: Символи, що вважаються «частиною слова»

en: When selecting text by word, sequences of these characters are considered single words. Ranges can be given as "A-Z". Literal hyphen (not expressing a range) should be the first character given.
uk: При виборі тексту за словами послідовности цих символів сприймається як окремі слова. Діапазони може бути вказано як «A-Z». Знак перенесення (що не означає діапазон) повинен бути першим із вказаних символів.

en: Whether to use custom terminal size for new windows
uk: Чи використовувати вказаний користувачем розмір для створюваних вікон терміналів

en: If true, newly created terminal windows will have custom size specified by default_size_columns and default_size_rows.
uk: Якщо увімкнено, нові вікна терміналів будуть мати розмір, що визначається параметрами default_size_columns і default_size_rows.

en: Default number of columns
uk: Типове число стовпчиків

en: Number of columns in newly created terminal windows. Has no effect if use_custom_default_size is not enabled.
uk: Кількість стовпчиків у створюваних вікнах терміналів. Використовується при увімкненому use_custom_default_size.

en: Default number of rows
uk: Типове число рядків

en: Number of rows in newly created terminal windows. Has no effect if use_custom_default_size is not enabled.
uk: Кількість рядків у створюваних вікнах терміналів. Використовується при увімкненому use_custom_default_size.

en: Position of the scrollbar
uk: Позиція лінійки гортання

en: Where to put the terminal scrollbar. Possibilities are "left", "right", and "hidden".
uk: Розташування лінійки гортання терміналу. Можливі варіанти «left», «right» і «hidden».

en: Number of lines to keep in scrollback
uk: Кількість рядків у буфері гортання

en: Number of scrollback lines to keep around. You can scroll back in the terminal by this number of lines; lines that don't fit in the scrollback are discarded. If scrollback_unlimited is true, this value is ignored.
uk: Кількість рядків, що зберігаються у буфері гортання. Ви можете прогорнути вивід терміналу назад на цю кількість рядків, при перевищенні цієї кількости найстаріші рядки відкидуються. Якщо scrollback_unlimited дорівнює true, то це значення нехтується.

en: Whether an unlimited number of lines should be kept in scrollback
uk: Включення у буфері гортання нескінченної кількости рядків

en: If true, scrollback lines will never be discarded. The scrollback history is stored on disk temporarily, so this may cause the system to run out of disk space if there is a lot of output to the terminal.
uk: Якщо увімкнено, то перемотані рядки не будуть відкидатися. Вони будуть тимчасово зберігатися на диск, що при більшій кількості виводу в термінал може призвести до заповнення дискового простору.

en: Whether to scroll to the bottom when a key is pressed
uk: Чи прокручувати вікно до низу при натисканні клавіша

en: If true, pressing a key jumps the scrollbar to the bottom.
uk: Якщо увімкнено, натискання клавіша призводить до прогортання до низу.

en: Whether to scroll to the bottom when there's new output
uk: Чи гортати вниз за появи нового виводу

en: If true, whenever there's new output the terminal will scroll to the bottom.
uk: Якщо встановлено, поява нового виводу в терміналі буде призводити до гортання вниз.

en: What to do with the terminal when the child command exits
uk: Що робити з терміналом після завершення дочірньої команди

en: Possible values are "close" to close the terminal, and "restart" to restart the command.
uk: Можливі значення: «close» — закрити термінал, «restart» — перезапустити команду.

en: Whether to launch the command in the terminal as a login shell
uk: Чи запускати команду в терміналі як реєстраційну оболонку (login shell)

en: If true, the command inside the terminal will be launched as a login shell. (argv[0] will have a hyphen in front of it.)
uk: Якщо увімкнено, команду в терміналі буде запущено як login shell. (буде поставлено дефіс перед argv[0].)

en: Whether to run a custom command instead of the shell
uk: Чи запускати иншу команду замість оболонки

en: If true, the value of the custom_command setting will be used in place of running a shell.
uk: Якщо цей ключ встановлено, замість оболонки буде використовуватися значення параметру custom_command.

en: Whether to blink the cursor
uk: Чи повинен вказівник блимати

en: The possible values are "system" to use the global cursor blinking settings, or "on" or "off" to set the mode explicitly.
uk: Можливі значення: «system» для використання системних налаштувань блимання вказівника, чи «on», або«off» для явного встановлення режиму блимання.

en: The cursor appearance
uk: Зовнішній вигляд вказівника

en: The possible values are "block" to use a block cursor, "ibeam" to use a vertical line cursor, or "underline" to use an underline cursor.
uk: Можливі значення: «block» — прямокутний вказівник, «ibeam» — вказівник у вигляді вертикальної лінії, чи «underline» — вказівник у вигляді підкреслювання.

en: Custom command to use instead of the shell
uk: Команда, що використовується замість оболонки

en: Run this command in place of the shell, if use_custom_command is true.
uk: Виконувати цю команду замість оболонки, якщо встановлено ключ "use_custom_command".

en: Icon for terminal window
uk: Піктограма вікна терміналу

en: Icon to use for tabs/windows containing this profile.
uk: Піктограма для використання у вкладках/вікнах, що містять даний профіль.

en: Palette for terminal applications
uk: Палітра для термінальних додатків

en: Terminals have a 16-color palette that applications inside the terminal can use. This is that palette, in the form of a colon-separated list of color names. Color names should be in hex format e.g. "#FF00FF"
uk: Термінали мають 16-колірну палітру, яку можуть використовувати запущені у терміналі застосунки. Цей ключ містить палітру у вигляді розділеного комами переліку імен кольорів. Імена кольорів повинні бути у шістнадцятковому форматі, наприклад «#FF00FF»

en: Font
uk: Шрифт

en: An Pango font name. Examples are "Sans 12" or "Monospace Bold 14".
uk: Ім’я шрифту Pango, наприклад «Sans 12», чи «Monospace Bold 14».

en: Background type
uk: Тип тла

en: Type of terminal background. May be "solid" for a solid color, "image" for an image, or "transparent" for either real transparency if a compositing window manager is running, or pseudo-transparency otherwise.
uk: Тип тла терміналу. Дозволені значення: «solid» — суцільне тло, «image» — зображення, «transparent» — напівпрозоре, якщо увімкнено керівник композитинґу вікон, або псевдо-напівпрозоре, якщо вимкнено.

en: Background image
uk: Зображення тла

en: Filename of a background image.
uk: Ім’я файлу зображення тла.

en: Whether to scroll background image
uk: Чи гортати зображення тла

en: If true, scroll the background image with the foreground text; if false, keep the image in a fixed position and scroll the text above it.
uk: Якщо увімкнено, перегортати зображення тла разом із текстом. Якщо вимкнено, залишити зображення у фіксованій позиції та перегортувати текст поверх нього.

en: How much to darken the background image
uk: Як сильно затемнювати зображення тла

en: A value between 0.0 and 1.0 indicating how much to darken the background image. 0.0 means no darkness, 1.0 means fully dark. In the current implementation, there are only two levels of darkness possible, so the setting behaves as a boolean, where 0.0 disables the darkening effect.
uk: Значення від 0.0 до 1.0 вказує, на скільки затемнювати зображення тла. 0.0 означає «не затемнювати», 1.0 означає повне затемнення. У поточній реалізації можливі лише два рівні затемнення, тобто параметр працює як булевий, де 0.0 вимикає ефект затемнення.

en: Effect of the Backspace key
uk: Дія клавіша «Backspace»

en: Sets what code the backspace key generates. Possible values are "ascii-del" for the ASCII DEL character, "control-h" for Control-H (AKA the ASCII BS character), "escape-sequence" for the escape sequence typically bound to backspace or delete. "ascii-del" is normally considered the correct setting for the Backspace key.
uk: Встановлює, який код продукує клавіш «Backspace». Можливі значення - «ascii-del» (ASCII DEL), «control-h» (ASCII BS), «escape-sequence» (escape-послідовність, зазвичай відповідає клавішам «Backspace», чи «Delete»). Радиться встановити значення «ascii-del».

en: Effect of the Delete key
uk: Дія клавіша «Delete»

en: Sets what code the delete key generates. Possible values are "ascii-del" for the ASCII DEL character, "control-h" for Control-H (AKA the ASCII BS character), "escape-sequence" for the escape sequence typically bound to backspace or delete. "escape-sequence" is normally considered the correct setting for the Delete key.
uk: Встановлює, який код продукує клавіш «Delete». Можливі значення — «ascii-del» (ASCII DEL), «control-h» (ASCII BS), «escape-sequence» (escape-послідовність, зазвичай відповідає клавішам «Backspace», чи «Delete»). Радиться встановити значення «escape-sequence».

en: Whether to use the colors from the theme for the terminal widget
uk: Чи використовувати шрифт з поточної теми для об’єкта терміналу

en: If true, the theme color scheme used for text entry boxes will be used for the terminal, instead of colors provided by the user.
uk: Якщо встановлено, для терміналу буде використовуватися колірна схема полів уведення з поточної теми, а не кольори користувача.

en: Whether to use the system font
uk: Чи використовувати системний шрифт

en: If true, the terminal will use the desktop-global standard font if it's monospace (and the most similar font it can come up with otherwise).
uk: Якщо увімкнено, термінал буде використовувати глобальний стандартний шрифт, якщо він моноширинний (і найбільш схожий шрифт у протилежному випадку).

en: Highlight S/Key challenges
uk: Виділяти запити S/Key

en: Popup a dialog when an S/Key challenge response query is detected and clicked on. Typing a password into the dialog will send it to the terminal.
uk: Показувати діалог при виявленні відповіді на запит S/Key та натисканні на нього. Ввід паролю у діалозі призведе до відправки його у термінал.

en: Highlight URLs under mouse pointer
uk: Виділіть URL-адреси під вказівником миші

en: If true, URLs under mouse pointer are highlighted and can be opened by mouse click together with control key or used in context menu.
uk: Якщо вірно, URL-адреси під покажчиком миші виділяються та можуть бути відкриті натисканням миші разом із клавішем керування, чи використані у контекстному меню.

en: Keyboard shortcut to open a new tab
uk: Сполучення клавішів для відкриття нової вкладки

en: Keyboard shortcut key for opening a new tab. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для відкриття нової вкладки. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «disabled», для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to open a new window
uk: Сполучення клавішів для відкриття нового вікна

en: Keyboard shortcut key for opening a new window. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для відкриття нового вікна. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «disabled», для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to create a new profile
uk: Сполучення клавішів для створення нового профілю

en: Keyboard shortcut key for bringing up the dialog for profile creation. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для виклику діалогу створення профілю. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «disabled», для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to save the current tab contents to file
uk: Сполучення клавішів для запису вмісту поточної вкладки у файл

en: Keyboard shortcut key to save the current tab contents to a file. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для запису вмісту поточної вкладки у файл. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «disabled», для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to close a tab
uk: Сполучення клавішів для закриття вкладки

en: Keyboard shortcut key for closing a tab. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для закриття вкладки. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «disabled», для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to close a window
uk: Сполучення клавішів для закриття вікна

en: Keyboard shortcut key for closing a window. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для закриття вікна. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «disabled», для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to copy text
uk: Сполучення клавішів для копіювання тексту

en: Keyboard shortcut key for copying selected text to the clipboard. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для копіювання виділеного тексту до буфера обміну. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «disabled», для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to paste text
uk: Сполучення клавішів для вставки тексту

en: Keyboard shortcut key for pasting the contents of the clipboard in the terminal. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для вставки вмісту буфера обміну в термінал. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «Вимкнено», для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to select all text
uk: Сполучення клавішів для виділення усього тексту

en: Keyboard shortcut key for selecting all the text in the terminal. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для вибору всього тексту у вікні терміналу. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «Вимкнено», для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to show the find dialog
uk: Сполучення клавішів для виклику діалогового вікна пошуку

en: Keyboard shortcut key for showing the find dialog. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для виклику діалогового вікна пошуку. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «Вимкнено», для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to find the next occurrence of the search term
uk: Сполучення клавішів для пошуку наступного входження шуканого виразу

en: Keyboard shortcut key for finding the next occurrence of the search term in the terminal. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для находження наступного входження шуканого виразу в терміналі. Задається як рядок у форматі ресурсних файлів GTK+. Якщо встановити це налаштування у значення, що визначається рядком "вимкнено", тоді для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to find the previous occurrence of the search term
uk: Сполучення клавішів для находження попереднього входження шуканого виразу

en: Keyboard shortcut key for finding the previous occurrence of the search term in the terminal. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для находження попереднього входження шуканого виразу в терміналі. Задається як рядок у форматі ресурсних файлів GTK+. Якщо встановити це налаштування у значення, що визначається рядком "вимкнено", тоді для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to toggle full screen mode
uk: Сполучення клавішів для перемикання у повноекранний режим

en: Keyboard shortcut key for toggling full screen mode. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для перемикання повноекранного режиму. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «disabled», для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to toggle the visibility of the menubar
uk: Сполучення клавішів для перемикання видимости меню

en: Keyboard shortcut key to toggle the visibility of the menubar. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для перемикання видимости рядка меню. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «disabled», для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to set the terminal title
uk: Сполучення клавішів для встановлення заголовку терміналу

en: Keyboard shortcut key to set the terminal title. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для встановлення заголовку терміналу. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «disabled», для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to reset the terminal
uk: Сполучення клавішів для скидання терміналу

en: Keyboard shortcut key to reset the terminal. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для скидання терміналу. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «disabled», для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to reset and clear the terminal
uk: Сполучення клавішів для скидання та очищення терміналу

en: Keyboard shortcut key to reset and clear the terminal. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для скидання та очищення терміналу. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «disabled», для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to switch to the previous tab
uk: Сполучення клавішів для перемикання на попередню вкладку

en: Keyboard shortcut key to switch to the previous tab. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для перемикання на попередню вкладку. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «disabled», для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to switch to the next tab
uk: Сполучення клавішів для перемикання на наступну вкладку

en: Keyboard shortcut key to switch to the next tab. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для перемикання на наступну вкладку. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «disabled», для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to switch to the previous profile
uk: Сполучення клавішів для перемикання на попередній профіль

en: Keyboard shortcut key to switch to the previous profile. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для перемикання на попередній профіль. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення "disabled", для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to switch to the next profile
uk: Сполучення клавішів для перемикання на наступний профіль

en: Keyboard shortcut key to switch to the next profile. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для переходу на наступний профіль. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення "disabled", для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Accelerator to move the current tab to the left.
uk: Сполучення клавішів для переміщення поточної вкладки ліворуч.

en: Accelerator key to move the current tab to the left. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Сполучення клавішів для переміщення поточної вкладки вліво. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «disabled», то для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Accelerator to move the current tab to the right.
uk: Сполучення клавішів для переміщення поточної вкладки праворуч.

en: Accelerator key to move the current tab to the right. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Сполучення клавішів для переміщення поточної вкладки вправо. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «disabled», то для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Accelerator to detach current tab.
uk: Сполучення клавішів для відділення поточної вкладки

en: Accelerator key to detach current tab. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Сполучення клавішів для відділення поточної вкладки. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «disabled», то для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 1
uk: Сполучення клавішів для перемикання на вкладку 1

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 1. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для перемикання на вкладку 1. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «disabled», для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 2
uk: Сполучення клавішів для перемикання на вкладку 2

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 2. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для перемикання на вкладку 2. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «disabled», для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 3
uk: Сполучення клавішів для перемикання на вкладку 3

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 3. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для перемикання на вкладку 3. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «disabled», для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 4
uk: Сполучення клавішів для перемикання на вкладку 4

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 4. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для перемикання на вкладку 4. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «disabled», для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 5
uk: Сполучення клавішів для перемикання на вкладку 5

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 5. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для перемикання на вкладку 5. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «disabled», для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 6
uk: Сполучення клавішів для перемикання на вкладку 6

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 6. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для перемикання на вкладку 6. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «disabled», для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 7
uk: Сполучення клавішів для перемикання на вкладку 7

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 7. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для перемикання на вкладку 7. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «disabled», для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 8
uk: Сполучення клавішів для перемикання на вкладку 8

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 8. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для перемикання на вкладку 8. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «disabled», для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 9
uk: Сполучення клавішів для перемикання на вкладку 9

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 9. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для перемикання на вкладку 9. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «disabled», для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 10
uk: Сполучення клавішів для перемикання на вкладку 10

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 10. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для перемикання на вкладку 10. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «disabled», для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 11
uk: Сполучення клавішів для перемикання на вкладку 11

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 11. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для перемикання на вкладку 11. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «disabled», для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to switch to tab 12
uk: Сполучення клавішів для перемикання на вкладку 12

en: Keyboard shortcut key for switch to tab 12. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для перемикання на вкладку 12. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «disabled», для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to launch help
uk: Сполучення клавішів для відкриття довідки

en: Keyboard shortcut key for launching help. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для відкриття довідки. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «disabled», для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to make font larger
uk: Сполучення клавішів для збільшення шрифту

en: Keyboard shortcut key for making font larger. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для збільшення шрифту. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «disabled», для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to make font smaller
uk: Сполучення клавішів для зменшення шрифту

en: Keyboard shortcut key for making font smaller. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для зменшення шрифту. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «disabled», для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Keyboard shortcut to make font normal-size
uk: Сполучення клавішів для встановлення звичайного розміру шрифту

en: Keyboard shortcut key for making font the normal size. Expressed as a string in the same format used for GTK+ resource files. If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keyboard shortcut for this action.
uk: Сполучення клавішів для встановлення звичайного розміру шрифту. Вказується у вигляді рядка у форматі файлів ресурсів GTK+. Якщо встановити спеціальне значення «disabled», для цієї дії не буде сполучення клавішів.

en: Black on light yellow
uk: Чорний на світло-жовтому

en: Black on white
uk: Чорний на білому

en: Gray on black
uk: Сірий на чорному

en: Green on black
uk: Зелений на чорному

en: White on black
uk: Білий на чорному

note: Translators: "Solarized" is the name of a colour scheme, "light" can be translated
en: Solarized light
uk: Соляризований світлий

note: Translators: "Solarized" is the name of a colour scheme, "dark" can be translated
en: Solarized dark
uk: Соляризований темний

en: Error parsing command: %s
uk: Помилка у синтаксисі команди: %s

en: Editing Profile “%s”
uk: Редагування профілю "%s"

en: Images
uk: Зображення

en: Choose Palette Color %d
uk: Вибір кольору палітри %d

en: Palette entry %d
uk: Елемент палітри %d

en: Profiles
uk: Профілі

en: _New
uk: _Створити

en: Edit
uk: Зміни

en: _Delete
uk: В_илучити

en: _Profile used when launching a new terminal:
uk: Профіль, типовий для н_ових терміналів:

en: New Profile
uk: Створення профілю

en: C_reate
uk: С_творити

en: Profile _name:
uk: _Назва профілю:

en: _Base on:
uk: _Базуватися на:

en: Profile Editor
uk: Редактор профілів

en: _Profile name:
uk: _Назва профілю:

en: _Use the system fixed width font
uk: _Використовувати системний шрифт терміналу

en: _Font:
uk: _Шрифт:

en: Choose A Terminal Font
uk: Обрати шрифт терміналу

en: _Allow bold text
uk: Дозволити _жирний текст

en: Show _menubar by default in new terminals
uk: Показувати панель _меню у нових терміналах

en: Terminal _bell
uk: Сигнал _терміналу

en: Copy selected text into _clipboard
uk: Копіювати виділений текст до _буфера обміну

en: Highlight _S/Key challenges under mouse pointer
uk: Підсвічувати запити _S/Key під вказівником миші

en: Highlight _URLs under mouse pointer
uk: Виділіть _URL під вказівником миші

en: Cursor blin_k:
uk: Блимання вказівник_а:

en: Cursor _shape:
uk: _Форма вказівника:

en: Select-by-_word characters:
uk: Символи для виділення с_ловами:

en: Use custom default terminal si_ze
uk: Встановити усталеним власний ро_змір терміналу

en: Default size:
uk: Усталений розмір:

en: columns
uk: стовпчиків

en: rows
uk: рядків

en: General
uk: Загальні

en: <b>Title</b>
uk: <b>Заголовок</b>

en: Initial _title:
uk: Початковий за_головок:

en: When terminal commands set their o_wn titles:
uk: Коли команди терміналу встановлюють _власний заголовок

en: <b>Command</b>
uk: <b>Команда</b>

en: _Run command as a login shell
uk: За_пускати команду як оболонку входу

en: Ru_n a custom command instead of my shell
uk: Запускати _иншу команду замість оболонки

en: Custom co_mmand:
uk: Инша _команда:

en: When command _exits:
uk: При з_авершенні команди:

en: Title and Command
uk: Заголовок і команда

en: <b>Foreground, Background, Bold and Underline</b>
uk: <b>Колір переднього плану, Тло, Погрублення та Підкреслення</b>

en: _Use colors from system theme
uk: Використовувати кольори _системної теми

en: Built-in sche_mes:
uk: В_будовані схеми:

en: _Text color:
uk: Колір т_ексту:

en: Choose Terminal Background Color
uk: Вибір кольору тла терміналу

en: Choose Terminal Text Color
uk: Вибір кольору тексту терміналу

en: _Background color:
uk: Колір _тла:

en: Bol_d color:
uk: Колір _жирного шрифту:

en: _Underline color:
uk: Під_креслювати колір:

en: _Same as text color
uk: _Однаковий із кольором тексту

en: <b>Palette</b>
uk: <b>Палітра</b>

en: Built-in _schemes:
uk: Вбудовані с_хеми:

en: Color p_alette:
uk: _Палітра:

en: <small><i><b>Note:</b> Terminal applications have these colors available to them.</i></small>
uk: <small><i><b>Нотатка:</b> Програмам у терміналі будуть доступними ці кольори.</i></small>

en: Colors
uk: Кольори

en: _Solid color
uk: _Суцільний колір

en: _Background image
uk: Зображення _тла

en: Image _file:
uk: _Файл зображення:

en: Select Background Image
uk: Зображення тла

en: Background image _scrolls
uk: Зображення тла _прогортується

en: _Transparent background
uk: П_розоре тло

en: S_hade transparent or image background:
uk: Зат_емнювати прозорість, чи зображення тла:

en: S_hade transparent background:
uk: За_темнювати прозорість тла:

en: <small><i>None</i></small>
uk: <small><i>Немає</i></small>

en: <small><i>Maximum</i></small>
uk: <small><i>Щонайбільше</i></small>

en: Background
uk: Тло

en: _Scrollbar is:
uk: С_муга гортання:

en: Scroll on _output
uk: Про_гортувати при виводі

en: Scroll on _keystroke
uk: _Прогортати при натисканні клавіша

en: lines
uk: рядків

en: Scroll_back:
uk: З_воротнє гортання:

en: _Unlimited
uk: _Нескінченно

en: Scrolling
uk: Гортання

en: <small><i><b>Note:</b> These options may cause some applications to behave incorrectly.  They are only here to allow you to work around certain applications and operating systems that expect different terminal behavior.</i></small>
uk: <small><i><b>Нотатка:</b> Ці параметри можуть спричинити неналежну роботу деяких програм.
    Вони існують лише для того, щоб дозволити працювати з деякими
    програмами й ОС, що розраховують на иншу поведінку терміналу.</i></small>

en: _Delete key generates:
uk: Клавіш _Delete продукує:

en: _Backspace key generates:
uk: Клавіш _Backspace продукує:

en: _Reset Compatibility Options to Defaults
uk: С_кинути параметри сумісности до початкових значень

en: Compatibility
uk: Сумісність

en: Set Title
uk: Встановлення заголовку

en: _OK
uk: _Так

en: _Title:
uk: За_головок:

en: _Ok
uk: _Так

en: S/Key Challenge Response
uk: Відповідь на запит S/Key

en: _Password:
uk: _Пароль:

en: The text you clicked on doesn't seem to be a valid S/Key challenge.
uk: Текст, на якому Ви клацнули, не схожий на запит S/Key.

en: The text you clicked on doesn't seem to be a valid OTP challenge.
uk: Текст, на якому Ви клацнули, не схожий на запит OTP.

en: New Tab
uk: Нова вкладка

en: New Window
uk: Нове вікно

en: Save Contents
uk: Зберегти вміст

en: Close Tab
uk: Закрити вкладку

en: Close Window
uk: Закрити вікно

en: Copy
uk: Копіювати

en: Paste
uk: Вставити

en: Select All
uk: Виділити все

en: Hide and Show menubar
uk: Показати, чи сховати панель меню

en: Full Screen
uk: На весь екран

en: Zoom In
uk: Збільшити

en: Zoom Out
uk: Зменшити

en: Normal Size
uk: Звичайний розмір

en: Find Next
uk: Знайти наступне

en: Find Previous
uk: Знайти попереднє

en: Reset
uk: Скинути

en: Reset and Clear
uk: Скинути й очистити

en: Switch to Previous Profile
uk: Перейти до попереднього профілю

en: Switch to Next Profile
uk: Перейти до наступного профілю

en: Switch to Previous Tab
uk: До попередньої вкладки

en: Switch to Next Tab
uk: До наступної вкладки

en: Move Tab to the Left
uk: Перемістити вкладку ліворуч

en: Move Tab to the Right
uk: Перемістити вкладку праворуч

en: Detach Tab
uk: Від'єднати вкладку

en: Switch to Tab 1
uk: До вкладки 1

en: Switch to Tab 2
uk: До вкладки 2

en: Switch to Tab 3
uk: До вкладки 3

en: Switch to Tab 4
uk: До вкладки 4

en: Switch to Tab 5
uk: До вкладки 5

en: Switch to Tab 6
uk: До вкладки 6

en: Switch to Tab 7
uk: До вкладки 7

en: Switch to Tab 8
uk: До вкладки 8

en: Switch to Tab 9
uk: До вкладки 9

en: Switch to Tab 10
uk: До вкладки 10

en: Switch to Tab 11
uk: До вкладки 11

en: Switch to Tab 12
uk: До вкладки 12

en: Contents
uk: Вміст

en: File
uk: Файл

en: View
uk: Вигляд

en: Search
uk: Пошук

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Help
uk: Довідка

en: The shortcut key “%s” is already bound to the “%s” action
uk: Сполучення клавішів "%s" вже прив'язано до дії "%s"

en: _Action
uk: Д_ія

en: Shortcut _Key
uk: Сполучення к_лавішів

en: Click button to choose profile
uk: Клацніть, щоб обрати профіль

en: Profile list
uk: Перелік профілів

en: Delete profile “%s”?
uk: Вилучити профіль "%s"?

en: Delete Profile
uk: Вилучення профілю

en: You already have a profile called “%s”. Do you want to create another profile with the same name?
uk: Профіль із назвою "%s" вже існує. Бажаєте створити инший профіль із такою самою назвою?

en: Choose base profile
uk: Оберіть базовий профіль

en: No such profile "%s", using default profile
uk: Відсутній профіль "%s", використовується типовий профіль

en: Invalid geometry string "%s"
uk: Неправильний рядок геометрії "%s"

en: User Defined
uk: Визначено користувачем

en: Failed to parse arguments: %s
uk: Не вдається визначити аргументи: %s

en: Western
uk: Західне

en: Central European
uk: Центральноевропейське

en: South European
uk: Південноевропейське

en: Baltic
uk: Балтійське

en: Cyrillic
uk: Кириличне

en: Arabic
uk: Арабське

en: Greek
uk: Грецьке

en: Hebrew Visual
uk: Гебрейське наочне

en: Hebrew
uk: Гебрейське

en: Turkish
uk: Турецьке

en: Nordic
uk: Північне

en: Celtic
uk: Кельтське

en: Romanian
uk: Румунське

en: Unicode
uk: Юнікод

en: Armenian
uk: Вірменське

en: Chinese Traditional
uk: Традиційне китайське

en: Cyrillic/Russian
uk: Кирилиця (російська)

en: Japanese
uk: Японське

en: Korean
uk: Корейське

en: Chinese Simplified
uk: Спрощене китайське

en: Georgian
uk: Сакартвело(грузинське)

en: Cyrillic/Ukrainian
uk: Кирилиця (українська)

en: Croatian
uk: Хорватське

en: Hindi
uk: Гінді

en: Persian
uk: Перське

en: Gujarati
uk: Ґуджратське

en: Gurmukhi
uk: Ґурмухська

en: Icelandic
uk: Ісландська

en: Vietnamese
uk: В'єтнамська

en: Thai
uk: Тайська

en: _Description
uk: _Опис

en: _Encoding
uk: _Кодування

en: Current Locale
uk: Поточна локаль

en: Option "%s" is no longer supported in this version of mate-terminal; you might want to create a profile with the desired setting, and use the new '--profile' option
uk: Параметр "%s" більше не підтримується цією версією програми mate-terminal; слід створити профіль із бажаними параметрами, та використовувати новий параметр «--profile»

en: Argument to "%s" is not a valid command: %s
uk: Аргумент до "%s" не є припустимою командою: %s

en: Two roles given for one window
uk: Для одного вікна вказано дві ролі

en: "%s" option given twice for the same window
uk: "%s" вказано двічі для одного вікна

en: "%s" is not a valid zoom factor
uk: "%s" не є дозволеним множником збільшення

en: Zoom factor "%g" is too small, using %g
uk: Множник збільшення "%g" замалий, використовується %g

en: Zoom factor "%g" is too large, using %g
uk: Множник збільшення "%g" завеликий, використовується %g

en: Option "%s" requires specifying the command to run on the rest of the command line
uk: Параметр "%s" вимагає вказування команди для запуску в залишку командного рядка

en: Not a valid terminal config file.
uk: Неправильний формат файлу конфігурації терміналу

en: Incompatible terminal config file version.
uk: Версія файлу конфігурації та терміналу несумісні

en: Do not register with the activation nameserver, do not re-use an active terminal
uk: Не реєструвати за допомогою сервера назв активації, не використовувати повторно термінал

en: Load a terminal configuration file
uk: Завантажити конфігурацію терміналу з файлу

en: Save the terminal configuration to a file
uk: Зберегти конфігурацію терміналу в файл

en: Open a new window containing a tab with the default profile
uk: Відкрити нове вікно, що містить вкладку з типовим профілем

en: Open a new tab in the last-opened window with the default profile
uk: Відкрити нову вкладку з типовим профілем у останньому відкритому вікні.

en: Turn on the menubar
uk: Показати рядок меню

en: Turn off the menubar
uk: Сховати рядок меню

en: Maximize the window
uk: Розгортання вікна

en: Full-screen the window
uk: Розгорнути на весь екран

en: Set the window size; for example: 80x24, or 80x24+200+200 (COLSxROWS+X+Y)
uk: Вказати розмір вікна; приклад: 80x24, або 80x24+200+200 (СТОВПЧИКІВxРЯДКІВ+X+Y)

en: GEOMETRY
uk: ГЕОМЕТРІЯ

en: Set the window role
uk: Встановити роль вікна

en: ROLE
uk: РОЛЬ

en: Set the last specified tab as the active one in its window
uk: Встановити останню вкладку, яка використовувалася, як активну в її вікні

en: Execute the argument to this option inside the terminal
uk: Виконати аргумент цього параметру в терміналі

en: Use the given profile instead of the default profile
uk: Використовувати цей профіль замість типового профілю

en: PROFILE-NAME
uk: НАЗВА-ПРОФІЛЮ

en: Set the terminal title
uk: Встановити заголовок терміналу

en: TITLE
uk: ЗАГОЛОВОК

en: Set the working directory
uk: Встановити робочий каталог

en: DIRNAME
uk: КАТАЛОГ

en: Set the terminal's zoom factor (1.0 = normal size)
uk: Встановити множник збільшення терміналу (1.0 = звичайний розмір)

en: ZOOM
uk: МІРИЛО

en: MATE Terminal Emulator
uk: Емулятор терміналу для MATE

en: Show MATE Terminal options
uk: Показати параметри терміналу MATE

en: Options to open new windows or terminal tabs; more than one of these may be specified:
uk: Параметри для відкривання нових вікон, чи вкладок терміналу; ці параметри можна вказати кілька разів:

en: Show terminal options
uk: Показати параметри терміналу

en: Window options; if used before the first --window or --tab argument, sets the default for all windows:
uk: Параметри вікна; якщо використовуються до першого араументу --window, або --tab, встановлюються усталено для всіх вікон

en: Show per-window options
uk: Показати параметри, що застосовуються до вікна

en: Terminal options; if used before the first --window or --tab argument, sets the default for all terminals:
uk: Параметри терміналу; якщо використовуються до першого аргументу --window, або --tab, встановлюються типово для всіх терміналів:

en: Show per-terminal options
uk: Показати параметри, що застосовуються до терміналу

en: Unnamed
uk: Без назви

en: _Profile Preferences
uk: Налаштування _профілю

en: _Relaunch
uk: _Перезапустити

en: There was an error creating the child process for this terminal
uk: Помилка створення процесу-нащадка для цього терміналу

en: The child process exited normally with status %d.
uk: Дочірній процес завершився нормально зі статусом %d.

en: The child process was terminated by signal %d.
uk: Дочірній процес припинено сигналом %d.

en: The child process was terminated.
uk: Дочірній процес припинено.

en: Close tab
uk: Закрити вкладку

en: Switch to this tab
uk: До наступної вкладки

en: There was an error displaying help
uk: Виникла помилка при показі довідки

en: Could not open the address “%s”
uk: Не вдається відкрити адресу «%s»

en: MATE Terminal is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 3 of the License, or (at your option) any later version.
uk: MATE Terminal є вільним програмним забезпеченням. Ви можете розповсюджувати та/чи змінювати його з дотриманням умов GNU General Public License у тому вигляді, як це описано Free Software Foundation. Дозволяється використовувати версію 3, або (на Ваш розсуд) будь-яку пізнішу версію.

en: MATE Terminal is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
uk: Програма MATE Terminal поширюється зі сподіванням, що вона буде корисною але БЕЗ БУДЬ-ЯКОЇ ЗАПОРУКИ; навіть без неявної запоруки ПРИДАТНОСТИ ДО ПРОДАЖУ, чи ВІДПОВІДНОСТИ ПЕВНІЙ МЕТІ.  Докладнішу інформацію дивіться у GNU General Public License.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with MATE Terminal; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301 USA
uk: Ви мали б отримати копію GNU General Public License разом із програмою MATE Terminal; якщо це не так, напишіть Free Software Foundation, Inc., за адресою 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301 USA

en: _File
uk: _Файл

en: Open _Terminal
uk: Відкрити _термінал

en: Open Ta_b
uk: Відкрити вк_ладку

en: _Edit
uk: _Зміни

en: _View
uk: _Перегляд

en: _Search
uk: _Шукати

en: _Terminal
uk: _Термінал

en: Ta_bs
uk: В_кладки

en: New _Profile…
uk: Створити _профіль…

en: _Save Contents
uk: З_берегти вміст

en: C_lose Tab
uk: Закр_ити вкладку

en: _Close Window
uk: _Закрити вікно

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: _Paste
uk: Вст_авити

en: Paste _Filenames
uk: Вставити _ймення файлів

en: Select _All
uk: Виді_лити все

en: P_rofiles…
uk: _Профілі…

en: _Keyboard Shortcuts…
uk: _Сполучення клавішів…

en: Pr_ofile Preferences
uk: _Параметри профілю

en: Zoom _In
uk: З_більшити

en: Zoom _Out
uk: З_меншити

en: _Normal Size
uk: _Звичайний розмір

en: _Find...
uk: З_найти...

en: Find Ne_xt
uk: Зна_йти наступне

en: Find Pre_vious
uk: Знайти _попереднє

en: _Clear Highlight
uk: _Очистити виділення

en: Go to _Line...
uk: Йти до _рядка...

en: _Incremental Search...
uk: _Шукати при наборі...

en: Change _Profile
uk: Змінити _профіль

en: _Previous Profile
uk: _Попередній профіль

en: _Next Profile
uk: _Наступний профіль

en: _Set Title…
uk: _Встановити заголовок…

en: Set _Character Encoding
uk: Встановити _кодування символів

en: _Reset
uk: _Скинути

en: Reset and C_lear
uk: Скинути й о_чистити

en: _Add or Remove…
uk: _Додати чи вилучити…

en: _Previous Tab
uk: _Попередня вкладка

en: _Next Tab
uk: _Наступна вкладка

en: Move Tab _Left
uk: Пересунути вкладку _ліворуч

en: Move Tab _Right
uk: Пересунути вкладку _праворуч

en: _Detach tab
uk: Від'_єднати вкладку

en: _Contents
uk: _Зміст

en: _About
uk: _Про програму

en: _Send Mail To…
uk: _Надіслати ел.пошту...

en: _Copy E-mail Address
uk: _Копіювати E-mail адресу

en: C_all To…
uk: _Зателефонувати…

en: _Copy Call Address
uk: _Копіювати адресу E-mail

en: _Open Link
uk: _Відкрити посилання

en: _Copy Link Address
uk: _Копіювати адресу посилання

en: P_rofiles
uk: П_рофілі

en: L_eave Full Screen
uk: _Лишити на весь екран

en: _Input Methods
uk: Методи _вводу

en: Show _Menubar
uk: Показати _панель меню

en: _Full Screen
uk: _На весь екран

en: There are still processes running in some terminals in this window.
    Closing the window will kill all of them.
uk: У цьому вікні в деяких терміналах ще виконуються процеси.
    Закриття вікна вб’є їх усі.

en: There are multiple tabs open in this window.
uk: У цьому вікні відкрито кілька вкладок.

en: Close this terminal?
uk: Закрити цей термінал?

en: C_lose Terminal
uk: _закрити термінал

en: Could not save contents
uk: Неможливо зберегти вміст

en: Save as...
uk: Зберегти як...

en: Contributors:
uk: Помічники:

en: MATE Terminal is a terminal emulator for the MATE Desktop Environment.
    Powered by Virtual TErminal %d.%d.%d
uk: MATE Terminal - емулятор терміналу для робочого середовища MATE.
    Працює на Virtual TErminal %d.%d.%d

en: About MATE Terminal
uk: Про Термінал MATE

en: Copyright © 2002–2004 Havoc Pennington
    Copyright © 2003–2004, 2007 Mariano Suárez-Alvarez
    Copyright © 2006 Guilherme de S. Pastore
    Copyright © 2007–2010 Christian Persch
    Copyright © 2011 Perberos
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
uk: Авторське право © 2002–2004 Гаос Пеннінгтон
    Авторське право © 2003–2004, 2007 Маріано Суарес-Альварес
    Авторське право © 2006 Ґільерме де С. Пасторе
    Авторське право © 2007–2010 Крістіан Перш
    Авторське право © 2011 Перберос
    Авторське право © 2012-2021 Розробники MATE
