mate-terminal 1.27.1 - en to crh translation catalogue (101 entries)

en: _Cancel
crh: _Vazgeç

en: Disable connection to session manager
crh: Oturım idarecisine bağlantını ğayrı qabilleştir

en: Specify file containing saved configuration
crh: Saqlanğan ayarlamanı ihtiva etken dosyeni belirtiñiz

en: FILE
crh: DOSYE

en: Specify session management ID
crh: Oturım idaresi kimligini belirtiñiz

en: ID
crh: Kimlik

en: Session management options:
crh: Oturım idaresi ihtiyariyatı:

en: Show session management options
crh: Oturım idaresi ihtiyariyatını köster

en: _Help
crh: _Yardım

en: _Close
crh: _Qapat

en: A_vailable encodings:
crh: _Faydalanılışlı kodlandırmalar:

en: E_ncodings shown in menu:
crh: Menüde kösterilgen _kodlandırmalar:

note: Translators: Cursor shape: ...
en: Underline
crh: Altını sızuv

note: Translators: Scrollbar is: ...
en: Disabled
crh: Kapalı

note: Translators: This is the name of a colour scheme
en: Custom
crh: Özel

en: Find
crh: Tap

en: _Search for:
crh: _Qıdırılacaq:

en: _Match case
crh: Büyük-ufaq _hassasiyeti

en: Match _entire word only
crh: Faqat _bütün kelimeni eşleştir

en: Search _backwards
crh: _Kerige doğru qıdır

en: _Wrap around
crh: _Dolan

en: Keyboard Shortcuts
crh: Klavye Qısqayolları

en: Font
crh: Hurufa

en: Background type
crh: Arqa-zemin türü

en: Background image
crh: Arqa-zemin sureti

en: Images
crh: Resimler

en: _New
crh: _Yeni

en: Edit
crh: Tarir Et

en: _Delete
crh: _Sil

en: C_reate
crh: _Oluştur

en: _Font:
crh: _Yazıtipi:

en: columns
crh: sutun

en: rows
crh: saf

en: General
crh: Umumiy

en: Colors
crh: Renkler

en: Background
crh: Arkaplan

en: lines
crh: satırnı nomeralandır

en: Scrolling
crh: Taydıruv

en: _Title:
crh: Ü_nvan:

en: _Password:
crh: _Sır-söz:

en: Close Window
crh: Pencereni Qapat

en: Select All
crh: Tümünü Seç

en: Zoom In
crh: Yaqınlaştır

en: Zoom Out
crh: Uzaqlaştır

en: Find Next
crh: Sonrakini Bul

en: Find Previous
crh: Öncekini Bul

en: Reset
crh: Sıfırla

en: Contents
crh: İçindekiler

en: View
crh: Körünim

en: Search
crh: Arama

en: Help
crh: Yardım

en: Western
crh: Ğarbiy

en: Central European
crh: Orta Avropa

en: South European
crh: Cenübiy Avropa

en: Baltic
crh: Baltıq

en: Cyrillic
crh: Kiril

en: Arabic
crh: Arapça

en: Greek
crh: Yunanca

en: Hebrew Visual
crh: İbraniyce Körsel

en: Hebrew
crh: İbraniyce

en: Turkish
crh: Türkçe

en: Nordic
crh: İskandinav

en: Celtic
crh: Keltik

en: Romanian
crh: Rumınca

en: Unicode
crh: Unikod

en: Armenian
crh: Ermenice

en: Chinese Traditional
crh: Çince, Ananeviy

en: Cyrillic/Russian
crh: Kiril/Rusça

en: Japanese
crh: Yaponca

en: Korean
crh: Korece

en: Chinese Simplified
crh: Çince, Basitleştirilgen

en: Georgian
crh: Gürcice

en: Cyrillic/Ukrainian
crh: Kiril/Ukraince

en: Vietnamese
crh: Vietnamca

en: Thai
crh: Tayca

en: _Description
crh: _Tasvir

en: _Encoding
crh: _Kodlandırma

en: Maximize the window
crh: Pencereni azamiyleştir

en: GEOMETRY
crh: GEOMETRİ

en: Close tab
crh: İlmekni qapat

en: _File
crh: _Dosya

en: _Edit
crh: _Tarir

en: _View
crh: _Körünim

en: _Search
crh: _Qıdır

en: _Copy
crh: _Kopyala

en: _Paste
crh: Y_apıştır

en: Select _All
crh: _Tümünü Seç

en: Zoom _In
crh: Yaqı_nlaştır

en: Zoom _Out
crh: U_zaqlaştır

en: _Find...
crh: _Tap...

en: Find Ne_xt
crh: _Sonrakini Bul

en: Find Pre_vious
crh: Ö_ncekini Bul

en: _Clear Highlight
crh: Işıqlandırmanı _Temizle

en: Go to _Line...
crh: _Satırğa Bar...

en: _Incremental Search...
crh: _Artımlı Qıdıruv...

en: _Previous Tab
crh: _Evelki İlmek

en: _Next Tab
crh: _Soñraki İlmek

en: Move Tab _Left
crh: İlmekni S_olğa Avuştır

en: Move Tab _Right
crh: İlmekni _Sağğa Avuştır

en: _Contents
crh: _İçindekiler

en: _About
crh: _Aqqında
