MATE Desktop Environment - en to am translation catalogue (12 entries)

en: A clean dark theme
am: ንፁህ ጥቁር ገጽታ

en: A clean light theme with blue elements
am: ንፁህ ቀላል ገጽታ ከ ሰማያዊ አካል ጋር

en: A medium blue theme with dark menus and panel
am: መካከለኛ ሰማያዊ ገጽታ ከ ጥቁር ዝርዝር እና ክፍል ጋር

en: High Contrast
am: ከፍተኛ ልዩነት

en: High contrast theme
am: ከፍተኛ ማነፃፀሪያ ገጽታ

en: High Contrast Inverse
am: ከፍተኛ የመገልበጥ ልዩነት

en: White-on-black text and icons
am: ነጭ በጥቁር ጽሑፍ እና ቁልፎች

en: A clean light green theme
am: ንፁህ ነጣ ያለ አረንጓዴ

en: A medium green theme with dark menus and panel
am: መካከለኛ አረንጓዴ ገጽታ ከ ጥቁር ዝርዝር እና ክፍል ጋር

en: A clean light theme with green elements
am: ንፁህ ቀላል ገጽታ ከ አረንጌዴ አካላቶች ጋር

en: Green port of Clearlooks-Phenix
am: አረንጓዴ port ለ ንፁህ መመልከቻ-Phenix

en: Port of Clearlooks-Phenix
am: Port of ለ ንፁህ መመልከቻ-Phenix
