MATE Desktop Environment - en to be translation catalogue (12 entries)

en: A clean dark theme
be: Чыстая цёмная тэма

en: A clean light theme with blue elements
be: Чыстая светлая тэма з сінімі элементамі

en: A medium blue theme with dark menus and panel
be: Сярэдняя сіняя тэма з цёмнымі меню і панэлямі

en: High Contrast
be: Высокі кантраст

en: High Contrast Inverse
be: Інвертаваны высокі кантраст

en: White-on-black text and icons
be: Белыя на чорным тэкст і значкі

en: A clean light green theme
be: Чыстая светлая зялёная тэма

en: A medium green theme with dark menus and panel
be: Сярэдняя зялёная тэма з цёмнымі меню і панэлямі

en: A clean light theme with green elements
be: Чыстая светлая тэма з зялёнымі элементамі

en: Green port of Clearlooks-Phenix
be: Зялёная адаптацыя Clearlooks-Phenix

en: TraditionalOk
be: ТрадыцыяOk

en: Port of Clearlooks-Phenix
be: Адаптацыя Clearlooks-Phenix
