MATE Desktop Environment - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: A clean dark theme
bg: Изчистена тъмна тема

en: A clean light theme with blue elements
bg: Изчистена светла тема със сини елементи

en: A medium blue theme with dark menus and panel
bg: Средно-синя тема с тъмни менюта и панел

en: High Contrast
bg: Висок контраст

en: High contrast theme
bg: Тема с висок контраст

en: High Contrast Inverse
bg: Обърнат висок контраст

en: White-on-black text and icons
bg: Бели текст и иконки на черен фон

en: A clean light green theme
bg: Изчистена светло-зелена тема

en: A medium green theme with dark menus and panel
bg: Средно-зелена тема с тъмни менюта и панел

en: A clean light theme with green elements
bg: Изчистена светла тема със зелени елементи

en: Green port of Clearlooks-Phenix
bg: Зелена адаптация на Clearlooks-Phenix тема

en: Port of Clearlooks-Phenix
bg: Адаптация на Clearlooks-Phenix тема
