MATE Desktop Environment - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: A clean dark theme
bs: Čista mračna tema

en: A clean light theme with blue elements
bs: Čista svijetla tema sa plavim elementima

en: High Contrast
bs: Visok Kontrast

en: High Contrast Inverse
bs: Visok Kontrast Obrnut

en: White-on-black text and icons
bs: Bijelo-na-crnom tekst i sličice

en: A clean light green theme
bs: Čista svijetla zelena tema

en: A clean light theme with green elements
bs: Čista svijetla tema sa zelenim elementima
