MATE Desktop Environment - en to el translation catalogue (12 entries)

en: A clean dark theme
el: Ένα καθαρό σκοτεινό θέμα

en: A clean light theme with blue elements
el: Ένα καθαρό φωτεινό θέμα με μπλε στοιχεία

en: A medium blue theme with dark menus and panel
el: Ένα μέτρια μπλε θέμα με σκούρα μενού και πλαίσια

en: High Contrast
el: Υψηλή Αντίθεση

en: High contrast theme
el: Θέμα υψηλής αντίθεσης

en: High Contrast Inverse
el: Αντιστροφή Υψηλής Αντίθεσης

en: White-on-black text and icons
el: Λευκό σε μαύρα εικονιδια και κείμενο

en: A clean light green theme
el: Ένα καθαρό ανοικτό πράσινο θέμα

en: A medium green theme with dark menus and panel
el: Ένα μέτρια πράσινο θέμα με σκούρα μενού και πλαίσια

en: A clean light theme with green elements
el: Ένα καθαρό φωτεινό θέμα με πράσινα στοιχεία

en: Green port of Clearlooks-Phenix
el: Πράσινη θύρα του Clearlooks-Phenix

en: Port of Clearlooks-Phenix
el: Θύρα του Clearlooks-Phenix
