MATE Desktop Environment - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: MATE (Black)
eo: MATE (Nigro)

en: A clean dark theme
eo: Pura, malhela temo

en: A clean light theme with blue elements
eo: Pura, hela temo kun bluaj elementoj

en: A medium blue theme with dark menus and panel
eo: Mediuma blua temo kun malhelaj menuoj kaj panelo

en: High Contrast
eo: Alta Kontrasto

en: High contrast theme
eo: Temo de alta kontrasto

en: High Contrast Inverse
eo: Inverso de alta kontrasto

en: White-on-black text and icons
eo: Blanko-sur-nigro tekso kaj ikonoj

en: A clean light green theme
eo: Pura, hela kaj verda temo

en: A medium green theme with dark menus and panel
eo: Mediuma, verda temo kun malhelaj menuoj kaj panelo

en: A clean light theme with green elements
eo: Pura, hela temo kun verdaj elementoj

en: Green port of Clearlooks-Phenix
eo: Verda porto de Clearlooks-Phenix

en: Port of Clearlooks-Phenix
eo: Porto de Clearlooks-Phenix
