MATE Desktop Environment - en to es_AR translation catalogue (12 entries)

en: MATE (Black)
es_AR: MATE (Negro)

en: A clean dark theme
es_AR: Un tema oscuro limpio

en: A clean light theme with blue elements
es_AR: Un tema claro limpio con elementos azules.

en: A medium blue theme with dark menus and panel
es_AR: Un tema azul medio con menús oscuros y panel.

en: High contrast theme
es_AR: Tema de Alto contraste

en: High Contrast Inverse
es_AR: Alto Contraste Inverso

en: White-on-black text and icons
es_AR: Texto e iconos en blanco sobre negro

en: A clean light green theme
es_AR: Un tema verde claro limpio

en: A medium green theme with dark menus and panel
es_AR: Un tema verde medio con menús oscuros y panel.

en: A clean light theme with green elements
es_AR: Un tema de claro limpio con elementos verdes.

en: Green port of Clearlooks-Phenix
es_AR: Port verde de Clearlooks-Phenix

en: Port of Clearlooks-Phenix
es_AR: Port de Clearlooks-Phenix
