MATE Desktop Environment - en to es_ES translation catalogue (12 entries)

en: MATE (Black)
es_ES: MATE (Negro)

en: A clean dark theme
es_ES: Un tema oscuro limpio

en: A clean light theme with blue elements
es_ES: Un tema limpio y ligero con elementos azules

en: A medium blue theme with dark menus and panel
es_ES: Un tema azul medio con menús y panel oscuros

en: High contrast theme
es_ES: Tema de alto contraste

en: High Contrast Inverse
es_ES: Tema de alto contraste invertido

en: White-on-black text and icons
es_ES: Texto blanco sobre negro e iconos

en: A clean light green theme
es_ES: Un tema verde claro limpio.

en: A medium green theme with dark menus and panel
es_ES: Un tema verde medio con menús y panel oscuros.

en: A clean light theme with green elements
es_ES: Un tema verde claro limpio

en: Green port of Clearlooks-Phenix
es_ES: Port verde de Clearlooks-Phenix

en: Port of Clearlooks-Phenix
es_ES: Port de Clearlooks-Phenix
