MATE Desktop Environment - en to et translation catalogue (9 entries)

en: A clean dark theme
et: Puhas tume teema

en: A clean light theme with blue elements
et: Puhas hele teema siniste elementidega

en: High Contrast
et: Suur kontrast

en: High contrast theme
et: Kõrgkontrastne teema

en: High Contrast Inverse
et: Suur kontrast pööratud

en: White-on-black text and icons
et: Valge-mustal tekst ja ikoonid

en: A clean light green theme
et: Puhas heleroheline teema

en: A clean light theme with green elements
et: Puhas hele teema roheliste elementidega

en: TraditionalOk
et: Traditsiooniline OK
