MATE Desktop Environment - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: A clean dark theme
eu: Gai ilun garbi bat

en: A clean light theme with blue elements
eu: Gai argi garbi bat elementu urdinekin

en: A medium blue theme with dark menus and panel
eu: Gai urdin ertain bat menu eta panel ilunekin

en: High Contrast
eu: Kontraste handia

en: High contrast theme
eu: Kontraste handiko gaia

en: High Contrast Inverse
eu: Alderantzizko kontraste handia

en: White-on-black text and icons
eu: Zuri-beltzgaineko testu eta ikonoak

en: A clean light green theme
eu: Gai berde argi garbi bat

en: A medium green theme with dark menus and panel
eu: Gai berde ertain bat menu eta panel ilunekin

en: A clean light theme with green elements
eu: Gai argi garbi bat elementu berdeekin

en: Green port of Clearlooks-Phenix
eu: Clearlooks-Phenix-en bertsio berdea

en: TraditionalOk
eu: TradizionalaAdos

en: Port of Clearlooks-Phenix
eu: Clearlooks-Phenix-en bertsioa
