MATE Desktop Environment - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: MATE (Black)
fi: MATE (Musta)

en: A clean dark theme
fi: Selkeä tumma teema

en: A clean light theme with blue elements
fi: Selkeä valoisa teema sinisillä elementeillä

en: A medium blue theme with dark menus and panel
fi: Keskitason sininen teema tummilla valikoilla ja paneelilla

en: High Contrast
fi: Suuri kontrasti

en: High contrast theme
fi: Suuri konstrasti teema

en: High Contrast Inverse
fi: Suuri kontrasti (käänteinen)

en: White-on-black text and icons
fi: Valkoinen teksti ja kuvakkeet mustalla taustalla

en: A clean light green theme
fi: Selkeä valoisa vihreä teema

en: A medium green theme with dark menus and panel
fi: Keskitason vihreä teema tummilla valikoilla ja paneelilla

en: A clean light theme with green elements
fi: Selkeä valoinen teema vihreillä elementeillä

en: Green port of Clearlooks-Phenix
fi: Vihreä muunnos Clearlooks-Phenixistä

en: Port of Clearlooks-Phenix
fi: Muunnos Clearlooks-Phenixistä
