MATE Desktop Environment - en to he translation catalogue (17 entries)

en: MATE (Black)
he: MATE (שחור)

en: BlackMATE
he: ‏MATE שחור

en: A clean dark theme
he: ערכת נושא כהה ונקייה

en: BlueMenta
he: כחול־מנטה

en: A clean light theme with blue elements
he: ערכת נושא בהירה ונקייה עם אלמנטים כחולים

en: High Contrast
he: ניגודיות גבוהה

en: High contrast theme
he: ערכת נושא ניגודיות גבוהה

en: High Contrast Inverse
he: ניגודיות גבוהה הפוכה

en: White-on-black text and icons
he: טקסט וסמלים בלבן על שחור

en: GreenLaguna
he: ירוק־לגונה

en: A clean light green theme
he: ערכת נושא ירוקה נקיה

en: A medium green theme with dark menus and panel
he: ערכת נושא ירוקה עם לוח ותפריטים כהים

en: Menta
he: מנטה

en: TraditionalGreen
he: ירוק־מסורת

en: TraditionalOk
he: אישור מסורתי

en: ContrastHigh
he: ניגודיות־גבוהה

en: ContrastHigh Icon Theme
he: ערכת הסמלים ניגודיות־גבוהה
