MATE Desktop Environment - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: MATE (Black)
hu: MATE (Fekete)

en: A clean dark theme
hu: Egy tiszta sötét téma

en: BlueMenta
hu: Kék menta

en: A clean light theme with blue elements
hu: Egy tiszta világos téma, kék elemekkel

en: Blue-Submarine
hu: Kék tengeralattjáró

en: A medium blue theme with dark menus and panel
hu: Egy középkék téma sötét színű menüvel és panellel

en: High Contrast
hu: Nagy kontraszt

en: High contrast theme
hu: Nagy kontrasztú téma

en: High Contrast Inverse
hu: Nagy kontraszt és inverz

en: White-on-black text and icons
hu: Fekete alapon fehér szöveg és ikonok

en: GreenLaguna
hu: Zöld lagúna

en: A clean light green theme
hu: Egy tiszta világoszöld téma

en: Green-Submarine
hu: Zöld tengeralattjáró

en: A medium green theme with dark menus and panel
hu: Egy középzöld téma sötét színű menüvel és panellel

en: A clean light theme with green elements
hu: Egy tiszta világos téma, zöld elemekkel

en: TraditionalGreen
hu: Hagyományos zöld

en: Green port of Clearlooks-Phenix
hu: A Clearlooks-Phenix asztaltéma zöld színű változata

en: Port of Clearlooks-Phenix
hu: A Clearlooks-Phenix asztaltéma egyik változata

en: ContrastHigh
hu: Nagy kontraszt

en: ContrastHigh Icon Theme
hu: Nagy kontrasztú ikon téma
