MATE Desktop Environment - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: MATE (Black)
hy: MATE (Սև)

en: BlackMATE
hy: Սև-MATE

en: A clean dark theme
hy: Մաքուր մուգ ոճ

en: BlueMenta
hy: Կապույտ-Menta

en: High Contrast
hy: Բարձր Հակադրություն

en: High Contrast Inverse
hy: Բարձր Հակադրություն Հակադարձ

en: White-on-black text and icons
hy: Սպիտակով սևի վրա և պատկերանշաններ

en: TraditionalOk
hy: Ավանդական
