MATE Desktop Environment - en to ie translation catalogue (20 entries)

en: MATE (Black)
ie: MATE (nigri)

en: BlackMATE
ie: NigriMATE

en: A clean dark theme
ie: Un nett obscur tema

en: BlueMenta
ie: Blu Menta

en: A clean light theme with blue elements
ie: Un nett lucid tema con blu elementes

en: Blue-Submarine
ie: Blu-Submarine

en: A medium blue theme with dark menus and panel
ie: Un medial blu tema con obscur menús e panel

en: High Contrast
ie: Alt contraste

en: High contrast theme
ie: Tema de alt contraste

en: High Contrast Inverse
ie: Alt contraste inverset

en: White-on-black text and icons
ie: Blanc sur nigri textu e icones

en: GreenLaguna
ie: Verdi Laguna

en: A clean light green theme
ie: Un nett lucid verdi tema

en: Green-Submarine
ie: Verdi-Submarine

en: A medium green theme with dark menus and panel
ie: Un medial verdi tema con obscur menús e panel

en: A clean light theme with green elements
ie: Un nett lucid tema con verdi elementes

en: TraditionalGreen
ie: Traditional verdi

en: Green port of Clearlooks-Phenix
ie: Un portation verdi de Clearlooks-Phenix

en: Port of Clearlooks-Phenix
ie: Portation de Clearlooks-Phenix

en: ContrastHigh Icon Theme
ie: Tema de icones ContrastHigh
