MATE Desktop Environment - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: MATE (Black)
ka: MATE (შავი)

en: High Contrast
ka: მაღალი კონტრასტი

en: High contrast theme
ka: მაღალ კონტრასტიანი თემა

en: High Contrast Inverse
ka: მაღალი ინვერსიული კონტრასტი

en: White-on-black text and icons
ka: ტექსტი თეთრით შავზე  და ხატულები

en: Green port of Clearlooks-Phenix
ka: Clearlooks-Phenix-ს მწვანე პორტი

en: Port of Clearlooks-Phenix
ka: Clearlooks-Phenix-ს პორტი
