MATE Desktop Environment - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: A clean dark theme
kk: Таза, қараңғы тем

en: A clean light theme with blue elements
kk: Көгілдір элементтері бар таза, ақшыл тема

en: A medium blue theme with dark menus and panel
kk: Қараңғы мәзірлер және панелі бар орташа көгілдір тема

en: High Contrast
kk: Жоғары контраст

en: High Contrast Inverse
kk: Жоғары контрастты терістелген

en: White-on-black text and icons
kk: Қара үстіндегі ақ мәтін және таңбашалар

en: A clean light green theme
kk: Таза, ақшыл жасыл тема

en: A medium green theme with dark menus and panel
kk: Қараңғы мәзірлер және панелі бар орташа жасыл тема

en: A clean light theme with green elements
kk: Жасыл элементтері бар таза, ақшыл тема

en: Green port of Clearlooks-Phenix
kk: Clearlooks-Phenix темасының жасыл нұсқасы

en: Port of Clearlooks-Phenix
kk: Clearlooks-Phenix темасының нұсқасы
