MATE Desktop Environment - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: MATE (Black)
lt: MATE (Juoda)

en: BlackMATE
lt: Juoda MATE

en: A clean dark theme
lt: Tvarkinga tamsi tema

en: BlueMenta
lt: Mėlyna Menta

en: A clean light theme with blue elements
lt: Tvarkinga šviesi tema su mėlynos spalvos elementais

en: Blue-Submarine
lt: Mėlyna Submarine

en: A medium blue theme with dark menus and panel
lt: Saikingai mėlyna tema su tamsiais meniu ir skydeliu

en: High Contrast
lt: Kontrastinga

en: High contrast theme
lt: Kontrastinga tema

en: High Contrast Inverse
lt: Kontrastinga ir inversinė

en: White-on-black text and icons
lt: Baltas tekstas ir piktogramos juodame fone

en: GreenLaguna
lt: Žalia Laguna

en: A clean light green theme
lt: Tvarkinga šviesiai žalia tema

en: Green-Submarine
lt: Žalia Submarine

en: A medium green theme with dark menus and panel
lt: Saikingai žalia tema su tamsiais meniu ir skydeliu

en: A clean light theme with green elements
lt: Tvarkinga šviesi tema su žalios temos elementais

en: TraditionalGreen
lt: Tradicinė žalia

en: Green port of Clearlooks-Phenix
lt: Clearlooks-Phenix perkelta į žalią

en: TraditionalOk
lt: Įprasta „Ok“

en: Port of Clearlooks-Phenix
lt: Perkelta Clearlooks-Phenix
