MATE Desktop Environment - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: MATE (Black)
lv: MATE (Melns)

en: High Contrast
lv: Augsta kontrasta

en: High Contrast Inverse
lv: Augsta pretēja kontrasta

en: White-on-black text and icons
lv: Balts uz melna teksts un ikonas

en: Green port of Clearlooks-Phenix
lv: Clearlooks-Phenix zaļa versija

en: Port of Clearlooks-Phenix
lv: Clearlooks-Phenix
