MATE Desktop Environment - en to ms translation catalogue (15 entries)

en: MATE (Black)
ms: MATE (Hitam)

en: A clean dark theme
ms: Tema gelap yang kemas

en: A clean light theme with blue elements
ms: Tema cerah yang kemas dengan unsur biru

en: A medium blue theme with dark menus and panel
ms: Tema biru sederhana dengan menu dan panel gelap

en: High Contrast
ms: Beza Jelas Tinggi

en: High contrast theme
ms: Tema beza jelas tinggi

en: High Contrast Inverse
ms: Beza Jelas Tinggi Menyongsang

en: White-on-black text and icons
ms: Teks dan ikon putih-atas-hitam

en: A clean light green theme
ms: Tema hijau cerah yang kemas

en: A medium green theme with dark menus and panel
ms: Tema hijau sederhana dengan menu dan panel gelap

en: A clean light theme with green elements
ms: Tema cerah yang kemas dengan unsur hijau

en: Green port of Clearlooks-Phenix
ms: Port hijau Clearlooks-Phenix

en: Port of Clearlooks-Phenix
ms: Port Clearlooks-Phenix

en: ContrastHigh
ms: BezaJelasTinggi

en: ContrastHigh Icon Theme
ms: Tema Ikon BezaJelasTinggi
