MATE Desktop Environment - en to nb translation catalogue (14 entries)

en: MATE (Black)
nb: MATE (Svart)

en: A clean dark theme
nb: En ren, mørk drakt

en: A clean light theme with blue elements
nb: En ren, lys drakt med blå elementer

en: A medium blue theme with dark menus and panel
nb: En gjengs blå drakt med mørke menyer og paneler

en: High Contrast
nb: Høy kontrast

en: High contrast theme
nb: Høykontrastdrakt

en: High Contrast Inverse
nb: Høy kontrast, omvendt

en: White-on-black text and icons
nb: Tekst og ikoner, hvitt på sort

en: A clean light green theme
nb: En ren lysegrønn drakt

en: A medium green theme with dark menus and panel
nb: En middels grønn drakt med mørke menyer og paneler

en: A clean light theme with green elements
nb: En rent, lys drakt med grønne elementer

en: Green port of Clearlooks-Phenix
nb: Grønn port av Clearlooks-Phenix

en: Port of Clearlooks-Phenix
nb: Port av Clearlooks-Phenix

en: ContrastHigh Icon Theme
nb: ContrastHigh ikondrakt
