MATE Desktop Environment - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: A clean dark theme
ro: O temă curată de culoare închisă

en: A clean light theme with blue elements
ro: O temă cu ușoară și curată, cu elemente albastre

en: A medium blue theme with dark menus and panel
ro: O temă albastru medie cu meniuri întunecate și panoul

en: High Contrast
ro: Contrast puternic

en: High contrast theme
ro: Temă contrast puternic

en: High Contrast Inverse
ro: Contrast puternic și culori inversate

en: White-on-black text and icons
ro: Text și pictograme alb-pe-negru

en: A clean light green theme
ro: O temă ușoară verde deschis

en: A medium green theme with dark menus and panel
ro: O temă cu verde mediu cu meniuri întunecate și panou

en: A clean light theme with green elements
ro: O temă ușoară, cu elemente verzi

en: Green port of Clearlooks-Phenix
ro: Portul verde al Clearlooks-Phenix

en: TraditionalOk
ro: TradiționalOk

en: Port of Clearlooks-Phenix
ro: Portare a lui Clearlooks-Phenix
