MATE Desktop Environment - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: MATE (Black)
sk: MATE(Čierne)

en: A clean dark theme
sk: Čistá tmavá téma

en: A clean light theme with blue elements
sk: Čistá svetlá téma s modrými prvkami

en: A medium blue theme with dark menus and panel
sk: Stredne modrá téma s tmavými menu a panelom

en: High Contrast
sk: Vysoký kontrast

en: High contrast theme
sk: Téma s vysokým kontrastom

en: High Contrast Inverse
sk: Inverzný vysoký kontrast

en: White-on-black text and icons
sk: Text a ikony biele na čiernom

en: A clean light green theme
sk: Čistá svetlozelená téma

en: A medium green theme with dark menus and panel
sk: Stredne zelená téma s tmavými menu a panelom

en: A clean light theme with green elements
sk: Čistá svetlá téma so zelenými prvkami

en: Green port of Clearlooks-Phenix
sk: Port témy Clearlooks-Phenix v zelenej farbe

en: TraditionalOk
sk: TradičnáOk

en: Port of Clearlooks-Phenix
sk: Port témy Clearlooks-Phenix
