MATE Desktop Environment - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: MATE (Black)
sq: MATE (Zezë)

en: A clean dark theme
sq: Një temë e errt dhe e pandotur

en: A clean light theme with blue elements
sq: Një temë e zdritur dhe e pandotur me elemente blu

en: A medium blue theme with dark menus and panel
sq: Një temë mesatare blu me menut dhe panel të errta

en: High Contrast
sq: Kontrast i theksuar

en: High contrast theme
sq: Temë me kontrast të lartë

en: High Contrast Inverse
sq: Kontrast i theksuar i invertuar

en: White-on-black text and icons
sq: Teksti dhe ikonat në të bardhë mbi të zezë

en: A clean light green theme
sq: Një temë jeshile e pastër e dritës

en: A medium green theme with dark menus and panel
sq: Një temë e gjelbër e mesme me panel të errët

en: A clean light theme with green elements
sq: Një temë e pastër dritë me elementë të gjelbër

en: Green port of Clearlooks-Phenix
sq: Porti i Gjelbër i Clearlooks-Phenix

en: Port of Clearlooks-Phenix
sq: Porti i Clearlooks-Phenix
