MATE Desktop Environment - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: MATE (Black)
sr: Мејт (црна)

en: BlackMATE
sr: Мејтова црна

en: A clean dark theme
sr: Чиста тамна тема

en: BlueMenta
sr: Плава мента

en: A clean light theme with blue elements
sr: Чиста светла тема са плавим елементима

en: Blue-Submarine
sr: Плава подморска

en: A medium blue theme with dark menus and panel
sr: Средње плава тема са тамним изборницима и панелом

en: High Contrast
sr: Велики контраст

en: High contrast theme
sr: Тема великог контраста

en: High Contrast Inverse
sr: Обрнути велики контраст

en: White-on-black text and icons
sr: Текст и иконице у белој боји на црној подлози

en: GreenLaguna
sr: Зелена лагуна

en: A clean light green theme
sr: Чиста светлозелена тема

en: Green-Submarine
sr: Зелена подморска

en: A medium green theme with dark menus and panel
sr: Средње зелена тема са тамним изборницима и панелом

en: Menta
sr: Мента

en: A clean light theme with green elements
sr: Чиста светла тема са зеленим елементима

en: TraditionalGreen
sr: Традиционална зелена

en: Green port of Clearlooks-Phenix
sr: Зелена изведба Феникса чистог изгледа

en: TraditionalOk
sr: Традиционална

en: Port of Clearlooks-Phenix
sr: Изведба Феникса чистог изгледа

en: ContrastHigh
sr: Велики контраст

en: ContrastHigh Icon Theme
sr: Иконица теме великог контраста
