MATE Desktop Environment - en to uz translation catalogue (9 entries)

en: A clean dark theme
uz: Toza qorong'u mavzu

en: A clean light theme with blue elements
uz: Ko'k elementli toza yorqin mavzu

en: A medium blue theme with dark menus and panel
uz: O'rtacha ko'k mavzu qorong'u menyular va panel bilan

en: High Contrast
uz: Yuqori Kontrast

en: High Contrast Inverse
uz: Teskari Yuqori Kontrast

en: White-on-black text and icons
uz: Qorada-oq matn va nishonchalar

en: A clean light green theme
uz: Toza yoqrin yashil mavzu

en: A medium green theme with dark menus and panel
uz: O'rtacha yashil mavzu qorong'u menyular va panel bilan

en: A clean light theme with green elements
uz: Yashil elementli toza yorqin mavzu
