MATE Desktop Environment - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: A clean dark theme
hr: Potpuna tamna tema

en: A clean light theme with blue elements
hr: Potpuna svijetla tema s plavim elementima

en: A medium blue theme with dark menus and panel
hr: Srednjeplava tema s tamnim izbornicima i pločom

en: High Contrast
hr: Visoki kontrast

en: High Contrast Inverse
hr: Obrnuti visoki kontrast

en: White-on-black text and icons
hr: Bijelo-crni napis i sličice

en: A clean light green theme
hr: Potpuna svjetlozelena tema

en: A medium green theme with dark menus and panel
hr: Srednjezelena tema s tamnim izbornicima i pločom

en: A clean light theme with green elements
hr: Potpuna svijetla tema sa zelenim elementima

en: Green port of Clearlooks-Phenix
hr: Zelena prenesena tema Clearlooks-Phenix

en: Port of Clearlooks-Phenix
hr: Prenesena tema Clearlooks-Phenix
