MATE Desktop Environment - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: MATE (Black)
sl: MATE (črna)

en: BlackMATE
sl: Črni MATE

en: A clean dark theme
sl: Čista temna tema

en: BlueMenta
sl: Modra meta

en: A clean light theme with blue elements
sl: Čista svetla tema z modrimi elementi

en: Blue-Submarine
sl: Modra podmornica

en: A medium blue theme with dark menus and panel
sl: Srednja modra tema z temnimi meniji in delovnim oknom

en: High Contrast
sl: Visok kontrast

en: High contrast theme
sl: Visoko-kontrastna tema

en: High Contrast Inverse
sl: Obrnjen visok kontrast

en: White-on-black text and icons
sl: Besedilo in ikone belo na črnem

en: GreenLaguna
sl: Zelena laguna

en: A clean light green theme
sl: Čista svetlo zelena tema

en: Green-Submarine
sl: Zelena podmornica

en: A medium green theme with dark menus and panel
sl: Srednje zelena tema s temnimi meniji in delovno površino

en: Menta
sl: Meta

en: A clean light theme with green elements
sl: Čista svetla tema z zelenimi elementi

en: TraditionalGreen
sl: Tradicionalna zelena

en: Green port of Clearlooks-Phenix
sl: Zelena priredba teme Clearlooks-Phenix

en: TraditionalOk
sl: Tradicionalna OK

en: Port of Clearlooks-Phenix
sl: Priredba teme Clearlooks-Phenix

en: ContrastHigh
sl: Kontrast visok

en: ContrastHigh Icon Theme
sl: Visoko-kontrastna tema ikon
