MATE Desktop Environment - en to ast translation catalogue (31 entries)

en: Right
ast: Drecha

en: Left
ast: Esquierda

en: Desktop
ast: Escritoriu

en: Interface
ast: Interfaz

en: Windows
ast: Ventanes

en: Desktop icons
ast: Iconos d'escritoriu

en: Performance
ast: Rindimientu

en: Appearance
ast: Aspeutu

en: Icons
ast: Iconos

en: Context menus
ast: Menús contestuales

en: Toolbars
ast: Barres de ferramientes

en: Computer
ast: Ordenador

en: Network
ast: Rede

en: Trash
ast: Papelera

en: Mounted Volumes
ast: Volúmenes montaos

en: Enable animations
ast: Habilitar animaciones

en: Fonts
ast: Fontes

en: Show Places
ast: Amosar Llugares

en: Show icons on menus
ast: Amosar iconos nos menús

en: Show icons on buttons
ast: Amosar iconos nos botones

en: Show Input Methods menu in context menus
ast: Amosar menú de métodos d'entrada en menús contestuales

en: Show Unicode Control Character menu in context menus
ast: Amosar menú de carauter de control Unicode nos menús contestuales

en: Style:
ast: Estilu:

en: Icon size:
ast: Tamañu d'iconu:

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Default
ast: Predeterminao

en: Text below items
ast: Testu baxo los elementos

en: Text beside items
ast: Testu al llau de los elementos

en: Icons only
ast: Namái iconos

en: Text only
ast: Namái testu
