MATE Desktop Environment - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Desktop
az: İş Masası

en: Interface
az: İnterfeys

en: Windows
az: Pəncərələr

en: Desktop icons
az: İş masası piktoqramları

en: Appearance
az: Görünüş

en: Icons
az: Piktoqramlar

en: Toolbars
az: Ləvazimat çubuqları

en: Computer
az: Kompüter

en: Home
az: Ev

en: Network
az: Şəbəkə

en: Trash
az: Zibil Qutusu

en: Enable animations
az: Animasiyalar fəal

en: Show icons on menus
az: Menyularda piktoqramları göstәr

en: Show icons on buttons
az: Düymәlәrdә piktoqramları göstәr

en: Style:
az: Stil:

en: Icon size:
az: Piktoqram ölçüsü:

en: Small
az: Kiçik

en: Large
az: Böyük

en: Default
az: Ön Qurğulu

en: Icons only
az: Yalnız piktoqramlar

en: Text only
az: Yalnız mәtn
