MATE Desktop Environment - en to be translation catalogue (67 entries)

en: Right
be: Справа

en: Left
be: Злева

en: Marco (No compositor)
be: Marco (без кампазітынгу)

en: Marco (Compton GPU compositor)
be: Marco (GPU-кампазітынг Compton)

en: Compiz (Advanced GPU accelerated desktop effects)
be: Compiz (багатыя эфекты на GPU)

en: You are currently using an unknown and unsupported window manager. Thus we cannot guarantee that changes made here will be effective.
be: Вы выкарыстоўваеце невядомы кіраўнік вокнаў. Ён не падтрымліваецца. Таму мы не можам гарантаваць, што змены, зробленыя тут, спрацуюць карэктна.

en: Desktop
be: Стол

en: Interface
be: Інтэрфейс

en: Panel
be: Панэль

en: Windows
be: Вокны

en: Desktop icons
be: Значкі на стале

en: Performance
be: Прадукцыйнасць

en: Window Behaviour
be: Паводзіны вокнаў

en: Appearance
be: Выгляд

en: Panels
be: Панэлі

en: Panel Features
be: Магчымасці панэляў

en: Panel Menu Features
be: Магчымасці панэльнага меню

en: Icons
be: Значкі

en: Context menus
be: Кантэкстныя меню

en: Toolbars
be: Панэлі начыння

en: Window manager
be: Кіраўнік вокнаў

en: Select the Desktop Icons you want enabled:
be: Пазначце элементы, якія хочаце бачыць на стале:

en: Show Desktop Icons
be: Паказваць значкі на стале

en: Computer
be: Камп'ютар

en: Home
be: Хатні каталог

en: Network
be: Сетка

en: Trash
be: Сметніца

en: Mounted Volumes
be: Прымантаваныя тамы

en: Enable animations
be: Уключыць анімацыі

en: Do not show window content when moving windows
be: Не паказваць змесціва вокнаў падчас іх перасоўвання

en: Window manager performance tuning.
be: Настаўленне прадукцыйнасці кіраўніка вокнаў

en: Enable window snapping
be: Уключыць прыліпанне вокнаў

en: Undecorate maximized windows
be: Прыбіраць мяжу ў разгорнутых на ўвесь экран вокнаў

en: Undecorate windows when maximized
be: Прынімаць мяжу акна пры найбольшванні

en: Do not auto-maximize new windows
be: Аўтаматычна не разгортваць новыя вокны

en: Do not automatically maximize newly opened windows
be: Не разгортваць на ўвесь экран новыя вокны

en: Window control placement.
be: Месца кнопак кіравання

en: Enable keyboard LED
be: Уключыць святлодыёды на клавіятуры

en: Enable pull-down terminal
be: Уключыць выпадны тэрмінал

en: Show Applications
be: Паказаць Праграмы

en: Show Places
be: Паказаць Месцы

en: Show System
be: Паказаць Сістэму

en: Show icons on menus
be: Паказваць значкі ў меню

en: Show icons on buttons
be: Паказваць значкі на кнопках

en: Show Input Methods menu in context menus
be: Паказваць падменю спосабаў уводу ў кантэкстных меню

en: Show Unicode Control Character menu in context menus
be: Паказваць падменю кіравальных знакаў Unicode у кантэкстных меню

en: Style:
be: Стыль:

en: Icon size:
be: Памер значкоў:

en: Small
be: Малыя

en: Large
be: Вялікія

en: The new window manager will be activated upon selection.
be: Новы кіраўнік вокнаў задзейнічае адразу пасля выбару.

en: Select a window manager.
be: Выбар кіраўніка вокнаў.

en: Select a panel layout to change the user interface.
be: Выбар размяшчэння панэляў на стале

en: Default
be: Стандартна

en: 16px
be: 16п

en: 22px
be: 22п

en: 24px
be: 24п

en: 32px
be: 32п

en: 48px
be: 48п

en: Set the panel icon size.
be: Задаць памер значкоў на панэлі.

en: Select the icon size for panel icons.
be: Выбраць памер значкоў для значкоў панэлі.

en: Set the icon size of menu items used in the panel.
be: Задаць памер значкоў на панэлі.

en: Select the icon size for menu items in the panel.
be: Выбраць памер значкоў для элементаў меню на панэлі.

en: Text below items
be: Тэкст пад значкамі

en: Text beside items
be: Тэкст поруч са значкамі

en: Icons only
be: Толькі значкі

en: Text only
be: Толькі тэкст
