MATE Desktop Environment - en to br translation catalogue (23 entries)

en: Right
br: Dehou

en: Left
br: Kleiz

en: Desktop
br: Burev

en: Interface
br: Ketal

en: Appearance
br: Neuz

en: Icons
br: Arlunioù

en: Toolbars
br: Barrenn ostilhoù

en: Show Desktop Icons
br: Diskouez arlunioù ar burev

en: Computer
br: Urzhiataer

en: Home
br: Ma zeuliad din

en: Network
br: Rouedad

en: Trash
br: Lastez

en: Enable animations
br: Gweredekaat ar skeudennoù fiñv

en: Show Places
br: Diskouez ar berradennoù

en: Style:
br: Stil :

en: Icon size:
br: Ment an arlun :

en: Small
br: Bihan

en: Large
br: Bras

en: Default
br: Dre ziouer

en: Text below items
br: Testenn dindan an elfennoù

en: Text beside items
br: Testenn e-kichen an elfennoù

en: Icons only
br: Arlunioù hepken

en: Text only
br: Testenn hepken
