MATE Desktop Environment - en to crh translation catalogue (20 entries)

en: Right
crh: Sağ

en: Left
crh: Sol

en: Desktop
crh: Masaüstü

en: Windows
crh: Pencereler

en: Appearance
crh: Körüniş

en: Icons
crh: Simgeler

en: Computer
crh: Bilgisayar

en: Home
crh: Ev

en: Network
crh: Ağ

en: Trash
crh: Çöp

en: Enable animations
crh: Canlandırmalarnı qabilleştir

en: Show Places
crh: Yerlerni Köster

en: Style:
crh: Uslûp:

en: Small
crh: Küçük

en: Large
crh: Büyük

en: Default
crh: Ög-belgilengen

en: Text below items
crh: Metin unsurlarnıñ altında

en: Text beside items
crh: Metin unsurlarnıñ yanında

en: Icons only
crh: Faqat işaretçikler

en: Text only
crh: Faqat metin
