MATE Desktop Environment - en to cs translation catalogue (95 entries)

en: Right
cs: Vpravo

en: Left
cs: Vlevo

en: Right (with menu)
cs: Vpravo (s nabídkou)

en: Left (with menu)
cs: Vlevo (s nabídkou)

en: Marco (No compositor)
cs: Marco (bez kompozitoru)

en: Marco (Adaptive compositor)
cs: Marco (adaptivní kompozitor)

en: Marco (Compton GPU compositor)
cs: Marco (Compton GPU kompozitor)

en: Compiz (Advanced GPU accelerated desktop effects)
cs: Compiz (pokročilejší efekty plochy s GPU akcelerací)

en: You are currently using an unknown and unsupported window manager. Thus we cannot guarantee that changes made here will be effective.
cs: V současné době používáte neznámého a nepodporovaného správce oken. Nemůžeme tedy zaručit, že zde provedené změny budou účinné.

en: Desktop
cs: Plocha

en: Interface
cs: Rozhraní

en: Windows
cs: Okna

en: Desktop icons
cs: Ikony na ploše

en: Performance
cs: Výkon

en: Window Behaviour
cs: Chování okna

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Panels
cs: Panely

en: Panel Features
cs: Funkce panelu

en: Panel Menu Features
cs: Funkce nabídky panelu

en: Icons
cs: Ikony

en: Context menus
cs: Kontextové nabídky

en: Toolbars
cs: Nástrojové lišty

en: Window manager
cs: Správce oken

en: Select the Desktop Icons you want enabled:
cs: Vyberte položky, které chcete zobrazovat na ploše:

en: Show Desktop Icons
cs: Zobrazovat ikony na ploše

en: When disabled the desktop will be unmanaged with no icons or file manager access
cs: Pokud bude odškrtnuto, pracovní plocha bude spravována bez přístupu k ikonám nebo správci souborů

en: Computer
cs: Počítač

en: Home
cs: Domovská složka

en: Network
cs: Síť

en: Trash
cs: Koš

en: Mounted Volumes
cs: Připojené disky

en: Enable animations
cs: Povolit animace

en: Whether animations should be displayed by the window manager and panel
cs: Zda mají být zobrazovány animace správce oken nebo animace na panelu

en: Do not show window content when moving windows
cs: Nezobrazovat obsah okna při přesunu oken

en: Provide less feedback when moving windows by using wireframes
cs: Poskytne méně zpětné vazby při přesunu oken použitím drátových rámů

en: Window manager performance tuning.
cs: Ladění výkonu správce oken.

en: Enable window snapping
cs: Povolit přichytávání oken

en: Dropping windows on screen edges maximizes them vertically and resizes them horizontally to cover half the available area
cs: Upuštění oken na okrajích obrazovky je svisle maximálně zvětší a změní jejich velikost vodorovně tak, aby pokryla polovinu dostupné plochy

en: Undecorate maximized windows
cs: Nedekorovat maximalizovaná okna

en: Undecorate windows when maximized
cs: Nebudou dekorována okna, pokud budou maximalizovaná

en: Do not auto-maximize new windows
cs: Nemaximalizovat automaticky nová okna

en: Do not automatically maximize newly opened windows
cs: Automaticky nemaximalizuje nově otevřená okna

en: Window control placement.
cs: Umístění ovládacích prvků okna.

en: Save the current panel layout as your own custom version
cs: Uloží aktuální uspořádání panelu jako vaši vlastní verzi

en: Delete the currently selected panel layout
cs: Odstraní aktuálně vybrané rozvržení panelu

en: Open CCSM
cs: Otevřít CCSM

en: Open the Compiz configuration and settings manager
cs: Otevře správce konfigurace a nastavení Compiz

en: Reset Compiz
cs: Resetovat Compiz

en: Reset the current Compiz configuration to factory defaults
cs: Obnoví aktuální konfiguraci Compiz na tovární nastavení

en: Select a window scaling factor.
cs: Zvolte faktor škálování oken.

en: Auto-detect
cs: Automaticky detekované

en: Regular
cs: Normální

en: Double the size of all windows, panels, widgets, fonts, etc. for HiDPI displays.
cs: Dvojnásobná velikost všech oken, panelů, elementů, písem a podobně pro použití s displeji HiDPI.

en: Open Font preferences
cs: Otevře předvolby písma

en: Fonts
cs: Písma

en: Open Font preferences and click Details... to fine tune the font DPI.
cs: Otevřete předvolby písma a klikněte na Podrobnosti... pro jemné vyladění DPI písma.

en: Enable keyboard LED
cs: Zapnout LED diody klávesnice

en: Show keyboard LED indicators in the notifcation tray
cs: Zobrazí indikátory LED klávesnice v oznamovací liště

en: Enable pull-down terminal
cs: Povolit vysouvací terminál

en: When enabled press F12 to pull down terminal
cs: Pokud je povoleno, stisknutí klávesy F12 rozvine terminál

en: Enable Dock
cs: Povolit dok

en: When checked the Dock will be enabled.
cs: Pokud je zaškrtnuto, bude dok povolen.

en: Enable HUD
cs: Povolit HUD

en: When checked the Heads-Up Display (HUD) will be enabled. Press Alt_L to search application menus.
cs: Pokud je zaškrtnuto, bude aktivován Heads-Up Display (HUD). Stiskněte Alt_L pro vyhledání nabídek aplikací.

en: Show Applications
cs: Zobrazovat Aplikace

en: Show Applications item in the menu bar
cs: Zobrazí na panelu položku "Aplikace"

en: Show Places
cs: Zobrazovat Místa

en: Show Places item in the menu bar
cs: Zobrazí na panelu položku "Místa"

en: Show System
cs: Zobrazovat Systém

en: Show System item in the menu bar
cs: Zobrazí na panelu položku "Systém"

en: Show icons on menus
cs: Zobrazovat ikony v nabídkách

en: Whether menus may display an icon next to a menu entry
cs: Zda se v menu bude zobrazovat ikona vedle položky nabídky

en: Show icons on buttons
cs: Zobrazovat ikony na tlačítkách

en: Whether buttons may display an icon in addition to the button text
cs: Zda se na tlačítkách bude zobrazovat kromě textu tlačítka i ikona

en: Show Input Methods menu in context menus
cs: V kontextových nabídkách zobrazovat metody vstupu

en: Whether the context menus of entries and text views should offer to change the input method
cs: Zda by měly kontextové nabídky vstupních polí a textových polí nabízet změnu vstupní metody

en: Show Unicode Control Character menu in context menus
cs: V kontextových nabídkách zobrazovat řídící znaky Unicode

en: Whether the context menu of entries and text views should offer the insert control characters
cs: Zda by měly kontextové nabídky vstupních polí a textových polí nabízet vložení řídicích znaků

en: Style:
cs: Styl:

en: Icon size:
cs: Velikost ikon:

en: Small
cs: Malé

en: Large
cs: Velké

en: The new window manager will be activated upon selection.
cs: Nový správce oken bude aktivován při výběru.

en: Select a window manager.
cs: Zvolte správce oken.

en: Select a panel layout to change the user interface.
cs: Zvolte rozvržení panelu pro změnu uživatelského rozhraní.

en: Select a panel layout.
cs: Výběr rozvržení panelu.

en: Default
cs: Výchozí

en: Set the panel icon size.
cs: Nastaví velikost ikon panelu.

en: Select the icon size for panel icons.
cs: Vyberte velikost ikon pro ikony panelu.

en: Set the icon size of menu items used in the panel.
cs: Nastaví velikost ikon položek menu používaných v panelu.

en: Select the icon size for menu items in the panel.
cs: Vyberte velikost ikon pro položky menu v panelu.

en: Text below items
cs: Text pod položkami

en: Text beside items
cs: Text vedle položek

en: Icons only
cs: Pouze ikony

en: Text only
cs: Pouze text
