MATE Desktop Environment - en to cv translation catalogue (6 entries)

en: Desktop
cv: Ӗҫ сӗтелӗ

en: Interface
cv: Интерфейс

en: Windows
cv: Чӳрече

en: Performance
cv: Тухӑҫлӑх

en: Appearance
cv: Тӗс-пит

en: Icons
cv: Турӑшсем
