MATE Desktop Environment - en to eo translation catalogue (32 entries)

en: Right
eo: Dekstre

en: Left
eo: Maldekstre

en: Desktop
eo: Labortablo

en: Interface
eo: Interfaco

en: Panel
eo: Panelo

en: Windows
eo: Fenestroj

en: Desktop icons
eo: Labortablaj piktogramoj

en: Performance
eo: Rendimento

en: Appearance
eo: Aspekto

en: Icons
eo: Piktogramoj

en: Context menus
eo: Kunteksta menuo

en: Toolbars
eo: Ilobretoj

en: Show Desktop Icons
eo: Montri piktogramoj de labortablo

en: Computer
eo: Komputilo

en: Home
eo: Hejmo

en: Network
eo: Reto

en: Trash
eo: Rubujo

en: Mounted Volumes
eo: Surmetata datumportilo

en: Enable animations
eo: Aktivigi a_nimadon

en: Show Places
eo: Vidigi ejoj

en: Show icons on menus
eo: Montri simbolojn en menuoj

en: Show icons on buttons
eo: Montri piktogramojn sur butonoj

en: Show Input Methods menu in context menus
eo: Montru menuon pri enigmetodoj en kuntekstaj menuoj

en: Show Unicode Control Character menu in context menus
eo: Montri unikodan signo-kontrolan menuon en kuntekstaj menuoj

en: Icon size:
eo: Piktograma grando:

en: Small
eo: Eta

en: Large
eo: Ega

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Text below items
eo: Teksto sub eroj

en: Text beside items
eo: Teksto apud eroj

en: Icons only
eo: Nur piktogramoj

en: Text only
eo: Nur teksto
