MATE Desktop Environment - en to et translation catalogue (65 entries)

en: Right
et: Parem

en: Left
et: Vasak

en: Compiz (Advanced GPU accelerated desktop effects)
et: Marco (Laiendatud, GPU kiirendit kasutavad töölauaefektid)

en: Desktop
et: Töölaud

en: Interface
et: Liides

en: Panel
et: Paneel

en: Windows
et: Aknad

en: MATE Tweak
et: MATE kohendused

en: Desktop icons
et: Töölaua ikoonid

en: Performance
et: Jõudlus

en: Window Behaviour
et: Akna käitumine

en: Appearance
et: Välimus

en: Panels
et: Paneelid

en: Panel Features
et: Paneeli omadused

en: Panel Menu Features
et: Paneeli menüü omadused

en: Icons
et: Ikoonid

en: Context menus
et: Kontekstimenüüd

en: Toolbars
et: Tööriistaribad

en: Window manager
et: Aknahaldur

en: Select the Desktop Icons you want enabled:
et: Vali töölaua ikoonid, mida soovid lubada:

en: Show Desktop Icons
et: Tõõlaual näidatakse ikoone

en: Computer
et: Arvuti

en: Home
et: Kodu

en: Network
et: Võrk

en: Trash
et: Prügi

en: Mounted Volumes
et: Haagitud kettad

en: Enable animations
et: Animatsioonid on lubatud

en: Whether animations should be displayed by the window manager and panel
et: Kas aknahaldur ja paneel tohivad kasutada animatsioone või mitte

en: Do not show window content when moving windows
et: Akende lohistamisel ei näidata nende sisu

en: Provide less feedback when moving windows by using wireframes
et: Akende lohistamisel näidatakse akende kontuuri ja antakse vähem tagasisidet

en: Window manager performance tuning.
et: Aknahalduri jõudluse häälestamine.

en: Enable window snapping
et: Akende haaramine on lubatud

en: Undecorate maximized windows
et: Maksimeeritud aknad on dekoreerimata

en: Undecorate windows when maximized
et: Akende maksimeerimisel nendelt dekoratsioonide eemaldamine

en: Do not auto-maximize new windows
et: Uusi aknaid automaatselt ei maksimeerita

en: Do not automatically maximize newly opened windows
et: Uute akende loomisel neid automaatselt ei maksimeerita

en: Window control placement.
et: Akende juhtnuppude asukoht.

en: Reset the current Compiz configuration to factory defaults
et: Compiz'i praeguste sätete lähtestamine vaikimisi säteteks

en: Regular
et: Tavaline

en: Show keyboard LED indicators in the notifcation tray
et: Klaviatuuri LED-näidikud on teavituste salves nähtaval

en: Show Applications
et: Rakenduste menüü on nähtaval

en: Show Applications item in the menu bar
et: Menüüribal näidatakse rakenduste menüüd

en: Show Places
et: Asukohtade menüü on nähtaval

en: Show Places item in the menu bar
et: Menüüribal näidatakse asukohtade menüüd

en: Show System
et: Süsteemi menüü on nähtaval

en: Show System item in the menu bar
et: Menüüribal näidatakse süsteemi menüüd

en: Show icons on menus
et: Menüüs näidatakse ikoone

en: Show icons on buttons
et: Nuppudel näidatakse ikoone

en: Show Input Methods menu in context menus
et: Kontekstimenüüs näidatakse sisestuse meetodite menüüd

en: Show Unicode Control Character menu in context menus
et: Kontekstimenüüs näidatakse unikoodi juhtmärke

en: Style:
et: Laad:

en: Icon size:
et: Ikooni suurus:

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: The new window manager will be activated upon selection.
et: Uus aknahaldur aktiveeritakse selle valimisega.

en: Select a window manager.
et: Aknahalduri valimine.

en: Select a panel layout to change the user interface.
et: Kasutajaliidese muutmiseks vali paneeli paigutus.

en: Select a panel layout.
et: Paneeli paigutuse valimine.

en: Default
et: Vaikimisi

en: Set the panel icon size.
et: Paneeli ikooni suuruse määramine.

en: Select the icon size for panel icons.
et: Ikooni suuruse valimine paneeli ikoonide jaoks.

en: Text below items
et: Tekst kirjete all

en: Text beside items
et: Tekst kirjete kõrval

en: Icons only
et: Ainult ikoonid

en: Text only
et: Ainult tekst
