MATE Desktop Environment - en to fo translation catalogue (25 entries)

en: Desktop
fo: Skriviborð

en: Interface
fo: Markamót

en: Windows
fo: Gluggar

en: Desktop icons
fo: Skriviborðsímyndir

en: Performance
fo: Veitingarmáttur

en: Appearance
fo: Útsjónd

en: Icons
fo: Ímyndir

en: Context menus
fo: Samheingisvalmyndir

en: Toolbars
fo: Amboðsstengur

en: Computer
fo: Telda

en: Home
fo: Heim

en: Network
fo: Net

en: Trash
fo: Ruskspann

en: Mounted Volumes
fo: Í sett bind

en: Show icons on menus
fo: Vís ímyndir á valmyndum

en: Show icons on buttons
fo: Vís ímyndir á knappum

en: Show Input Methods menu in context menus
fo: Vís inntøkuháttir valmyndina í samheingisvalmyndum

en: Show Unicode Control Character menu in context menus
fo: Vís Unicode stýristavavalmynd í samanheingisvalmyndum

en: Icon size:
fo: Ímyndastødd

en: Small
fo: Lítil

en: Large
fo: Stór

en: Text below items
fo: Tekstur undir liðum

en: Text beside items
fo: Tekstur við síðinar av liðum

en: Icons only
fo: Einans ímyndir

en: Text only
fo: Einans tekstur
