MATE Desktop Environment - en to fy translation catalogue (12 entries)

en: Right
fy: Rjuchts

en: Left
fy: Lofts

en: Desktop
fy: Buroblêd

en: Panel
fy: Paniel

en: Computer
fy: Kompjûter

en: Network
fy: Netwurk

en: Trash
fy: Jiskefet

en: Enable animations
fy: Animaasjes ynskeakelje

en: Show Places
fy: Plakken Sjen Litte

en: Small
fy: Lyts

en: Large
fy: Grut

en: Default
fy: Standert
