MATE Desktop Environment - en to ga translation catalogue (32 entries)

en: Right
ga: Deas

en: Left
ga: Clé

en: Desktop
ga: Deasc

en: Interface
ga: Comhéadan

en: Panel
ga: Painéal

en: Windows
ga: Fuinneoga

en: Desktop icons
ga: Deilbhín deisce

en: Performance
ga: Feidhmiúchán

en: Appearance
ga: Cuma

en: Icons
ga: Deilbhíní

en: Context menus
ga: Roghchláir comthéacs

en: Toolbars
ga: Barra Uirlisí

en: Computer
ga: Ríomhaire

en: Home
ga: Baile

en: Network
ga: Líonra

en: Trash
ga: Bruscar

en: Mounted Volumes
ga: Toirteanna Gléasta

en: Enable animations
ga: Cumasaigh íomhánna beo

en: Show Places
ga: Taispeáin Áiteanna

en: Show icons on menus
ga: Taipeáin deilbhíní ar roghchláir

en: Show icons on buttons
ga: Taispeáin deilbhíní ar chnaipí

en: Show Input Methods menu in context menus
ga: Taispeáin Roghchláir na Modhanna ionchuir sna roghchláir comhthéacs

en: Show Unicode Control Character menu in context menus
ga: Thaispeáin carachtar rialiúcháin Unicode i roghchláir comhthéacs

en: Style:
ga: Stíl:

en: Icon size:
ga: Méid na ndeilbhíní:

en: Small
ga: Beag

en: Large
ga: Mór

en: Default
ga: Réamhshocrú

en: Text below items
ga: Téacs faoi mhíreanna

en: Text beside items
ga: Téacs ar thaobh míreanna

en: Icons only
ga: Deilbhíní amháin

en: Text only
ga: Téacs amháin
