MATE Desktop Environment - en to gd translation catalogue (24 entries)

en: Interface
gd: Eadar-aghaidh

en: Windows
gd: Uinneagan

en: Desktop icons
gd: Ìomhaigheagan an desktop

en: Performance
gd: Dèanadas

en: Appearance
gd: Coltas

en: Icons
gd: Ìomhaigheagan

en: Context menus
gd: Clàran-taice co-theascail

en: Toolbars
gd: Bàraichean-inneal

en: Computer
gd: Coimpiutair

en: Home
gd: Dhachaigh

en: Network
gd: Lìonra

en: Trash
gd: An sgudal

en: Mounted Volumes
gd: Draibhean munntaichte

en: Show icons on menus
gd: Seall na h-ìomhaigheagan air na clàran-taice

en: Show icons on buttons
gd: Seall na h-ìomhaigheagan air na putanan

en: Show Input Methods menu in context menus
gd: Seall clàr-taice nan dòighean ion-chuir sna clàran-taice co-theascail

en: Show Unicode Control Character menu in context menus
gd: Seall clàr-taice nan caractaran smachd Unicode sna clàran-taice co-theacsail

en: Icon size:
gd: Meud nan ìomhaigheagan:

en: Small
gd: Beag

en: Large
gd: Mòr

en: Text below items
gd: Teacsa fo nithean

en: Text beside items
gd: Teacsa ri taobh nithean

en: Icons only
gd: Ìomhaigheagan a-mhàin

en: Text only
gd: Teacsa a-mhàin
