MATE Desktop Environment - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Right
he: ימינה

en: Left
he: שמאלה

en: Desktop
he: שולחן העבודה

en: Interface
he: ממשק

en: Windows
he: חלונות

en: Desktop icons
he: סמלי שולחן העבודה

en: Performance
he: ביצועים

en: Appearance
he: מראה

en: Icons
he: סמלים

en: Context menus
he: תפריטי תוכן

en: Toolbars
he: סרגלי כלים

en: Computer
he: מחשב

en: Home
he: תיקית הבית

en: Network
he: רשת

en: Trash
he: סל המחזור

en: Mounted Volumes
he: כוננים מחוברים

en: Show Places
he: הצגת מקומות

en: Show icons on menus
he: הצג סמלים בתפריטים

en: Show icons on buttons
he: הצג סמלים בכפתורים

en: Show Input Methods menu in context menus
he: הצג תפריט שיטות קלט בתפריטי תוכן

en: Show Unicode Control Character menu in context menus
he: הצג תפריט אותיות שליטה יוניקוד בתפריטי תוכן

en: Style:
he: סגנון:

en: Icon size:
he: גודל הסמלים:

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Default
he: בררת המחדל

en: Text below items
he: כיתוב מתחת לפריטים

en: Text beside items
he: כיתוב לצד הפריטים

en: Icons only
he: סמלים בלבד

en: Text only
he: טקסט בלבד
