MATE Desktop Environment - en to hr translation catalogue (67 entries)

en: Right
hr: Desno

en: Left
hr: Lijevo

en: Marco (No compositor)
hr: Marco (bez kompozitnog upravitelja)

en: Marco (Compton GPU compositor)
hr: Marco (kompozitni GPU upravitelj Compton)

en: Compiz (Advanced GPU accelerated desktop effects)
hr: Compiz (napredni i grafičkim procesorom ubrzani efekti radne površine)

en: You are currently using an unknown and unsupported window manager. Thus we cannot guarantee that changes made here will be effective.
hr: Trenutno koristiš nepoznati i nepodržani upravitelj prozora. Stoga ne možemo jamčiti da će ovdje učinjene promjene biti učinkovite.

en: Desktop
hr: Radna površina

en: Interface
hr: Sučelje

en: Panel
hr: Ploča

en: Windows
hr: Prozori

en: Desktop icons
hr: Sličice radne površine

en: Performance
hr: Izvedba

en: Window Behaviour
hr: Ponašanje prozora

en: Appearance
hr: Izgled

en: Panels
hr: Ploče

en: Panel Features
hr: Značajke ploče

en: Panel Menu Features
hr: Značajke ploče izbornika

en: Icons
hr: Sličice

en: Context menus
hr: Okolinski izbornici

en: Toolbars
hr: Priborne trake

en: Window manager
hr: Prozorski upravitelj

en: Select the Desktop Icons you want enabled:
hr: Odaberi sličice radne površine koje želiš omogućene:

en: Show Desktop Icons
hr: Prikaži sličice na radnoj površini

en: Computer
hr: Računalo

en: Home
hr: Osobna mapa

en: Network
hr: Mreža

en: Trash
hr: Smeće

en: Mounted Volumes
hr: Postavljeni uređaji

en: Enable animations
hr: Omogući animacije

en: Do not show window content when moving windows
hr: Ne prikazuj sadržaj prozora pri njihovu pomicanju

en: Window manager performance tuning.
hr: Ugađanje izvedbe prozorskog upravitelja.

en: Enable window snapping
hr: Omogući hvatanje prozora

en: Undecorate maximized windows
hr: Ukloni ukras raširenih prozora

en: Undecorate windows when maximized
hr: Nemoj ukrašavati prozore kada su povećani

en: Do not auto-maximize new windows
hr: Nemoj samoraširiti nove prozore

en: Do not automatically maximize newly opened windows
hr: Nemoj automatski povećavati novootvorene prozore

en: Window control placement.
hr: Smještaj prozorskog upravljanja.

en: Enable keyboard LED
hr: Omogući LED tipkovnice

en: Enable pull-down terminal
hr: Omogući spuštajući terminal

en: Show Applications
hr: Prikaži aplikacije

en: Show Places
hr: Prikaži mjesta

en: Show System
hr: Prikaži sustav

en: Show icons on menus
hr: Prikaži sličice u izbornicima

en: Show icons on buttons
hr: Prikaži sličice na gumbima

en: Show Input Methods menu in context menus
hr: Prikaži izbornik ulaznih postupaka u okolinskim izbornicima

en: Show Unicode Control Character menu in context menus
hr: Prikaži upravljački znak univerzalnog koda u okolinskim izbornicima

en: Style:
hr: Stil:

en: Icon size:
hr: Veličina sličice:

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: The new window manager will be activated upon selection.
hr: Novi prozorski upravitelj bit će pokrenut nakon odabira.

en: Select a window manager.
hr: Odaberi prozorskog upravitelja.

en: Select a panel layout to change the user interface.
hr: Odaberi izgled ploče za promjenu korisničkog sučelja.

en: Default
hr: Zadano

en: 16px
hr: 16 tč

en: 22px
hr: 22 tč

en: 24px
hr: 24 tč

en: 32px
hr: 32 tč

en: 48px
hr: 48 tč

en: Set the panel icon size.
hr: Postavi veličinu ikona ploče.

en: Select the icon size for panel icons.
hr: Izaberite veličinu ikona za ikone ploče.

en: Set the icon size of menu items used in the panel.
hr: Postavi veličinu ikona stavki izbornika korištenih na ploči.

en: Select the icon size for menu items in the panel.
hr: Izaberite veličinu ikona za stavke izbornika na. ploči.

en: Text below items
hr: Napis pod stavkama

en: Text beside items
hr: Napis uz stavke

en: Icons only
hr: Samo sličice

en: Text only
hr: Samo napis
