MATE Desktop Environment - en to hu translation catalogue (89 entries)

en: Right
hu: Jobb

en: Left
hu: Bal

en: Marco (No compositor)
hu: Marco (nincs kompozitáló)

en: Marco (Compton GPU compositor)
hu: Marco (Compton GPU kompozitáló)

en: Compiz (Advanced GPU accelerated desktop effects)
hu: Compiz (bővített, GPU gyorsítást használó asztali effektusok)

en: You are currently using an unknown and unsupported window manager. Thus we cannot guarantee that changes made here will be effective.
hu: Ismeretlen, nem támogatott ablakkezelő van használatban. Nem garantált, hogy az itt beállított módosítások működni fognak.

en: Desktop
hu: Asztal

en: Interface
hu: Felület

en: Windows
hu: Ablakok

en: Desktop icons
hu: Asztali ikonok

en: Performance
hu: Teljesítmény

en: Window Behaviour
hu: Ablak viselkedése

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Panels
hu: Panelek

en: Panel Features
hu: Panel szolgáltatások

en: Panel Menu Features
hu: Panel menü lehetőségek

en: Icons
hu: Ikonok

en: Context menus
hu: Helyi menük

en: Toolbars
hu: Eszköztárak

en: Window manager
hu: Ablakkezelő

en: Select the Desktop Icons you want enabled:
hu: Válassza ki az engedélyezett asztali ikonokat:

en: Show Desktop Icons
hu: Asztal ikonok megjelenítése

en: When disabled the desktop will be unmanaged with no icons or file manager access
hu: Kikapcsolva, az asztalon nem jelennek meg ikonok, és a fájlkezelőhöz sem lehet hozzáférni

en: Computer
hu: Számítógép

en: Home
hu: Saját mappa

en: Network
hu: Hálózat

en: Trash
hu: Kuka

en: Mounted Volumes
hu: Csatlakoztatott kötetek

en: Enable animations
hu: Animációk engedélyezése

en: Whether animations should be displayed by the window manager and panel
hu: Megjelenjenek-e az ablakkezelő és panel animációk

en: Do not show window content when moving windows
hu: Ne mutassa az ablak tartalmát mozgatás közben

en: Provide less feedback when moving windows by using wireframes
hu: Csak az ablakkeret megjelenítése az ablak mozgatásakor

en: Window manager performance tuning.
hu: Ablakkezelő teljesítmény fokozás.

en: Enable window snapping
hu: Ablakigazítás engedélyezés

en: Dropping windows on screen edges maximizes them vertically and resizes them horizontally to cover half the available area
hu: A képernyőélekre húzott ablakok függőlegesen maximalizálva lesznek, vízszintesen pedig az elérhető terület felét fogják elfoglalni.

en: Undecorate maximized windows
hu: Maximalizált ablakok dekorációjának megszüntetése

en: Undecorate windows when maximized
hu: Maximalizált ablak dekoráció nélkül

en: Do not auto-maximize new windows
hu: Ne maximalizálja automatikusan az új ablakokat

en: Do not automatically maximize newly opened windows
hu: Ne maximalizálja automatikusan az újonnan megnyitott ablakokat

en: Window control placement.
hu: Ablakkezelő elhelyezése.

en: Save the current panel layout as your own custom version
hu: A jelenlegi panel elrendezés mentése saját elrendezésként

en: Delete the currently selected panel layout
hu: A jelenleg kijelölt panel elrendezés törlése

en: Open CCSM
hu: CCSM megnyitása

en: Open the Compiz configuration and settings manager
hu: Compiz beállítások megnyitása

en: Reset Compiz
hu: Compiz visszaállítása

en: Reset the current Compiz configuration to factory defaults
hu: Compiz beállítások visszaállítása az alapértelmezésre

en: Select a window scaling factor.
hu: Válasszon ablak méretezést.

en: Auto-detect
hu: Automatikus felismerés.

en: Regular
hu: Szabályos

en: Double the size of all windows, panels, widgets, fonts, etc. for HiDPI displays.
hu: Duplára méretezi az összes ablakot, panelt, kütyüt, betűtípust stb, a HiDPI kijelzőkhöz.

en: Enable keyboard LED
hu: Billentyűzet LED engedélyezése

en: Show keyboard LED indicators in the notifcation tray
hu: Billentyűzet LED jelző megjelenítése az értesítési területen

en: Enable pull-down terminal
hu: Legördülő terminál engedélyezése

en: When enabled press F12 to pull down terminal
hu: Ha engedélyezve van, a legördülő terminál elérhető az F12 billentyűvel

en: Enable Dock
hu: Dock engedélyezése

en: When checked the Dock will be enabled.
hu: Ha be van jelölve, a Dock engedélyezve lesz.

en: Enable HUD
hu: HUD engedélyezése

en: When checked the Heads-Up Display (HUD) will be enabled. Press Alt_L to search application menus.
hu: Ha be van kapcsolva, akkor a heads-up megjelenítő (HUD) engedélyezve lesz. Kattintson az Alt_L-re az alkalmazásmenükben kereséshez.

en: Show Applications
hu: Alkalmazások megjelenítése

en: Show Applications item in the menu bar
hu: Alkalmazások elem megjelenítése a menüsorban

en: Show Places
hu: Helyek megjelenítése

en: Show Places item in the menu bar
hu: Helyek elem megjelenítése a menüsorban

en: Show System
hu: Rendszer megjelenítése

en: Show System item in the menu bar
hu: Rendszer elem megjelenítése a menüsorban

en: Show icons on menus
hu: Ikonok megjelenítése a menükben

en: Whether menus may display an icon next to a menu entry
hu: A menükben megjelenjenek-e ikonok a menüelemek mellett

en: Show icons on buttons
hu: Ikonok megjelenítése a gombokon

en: Whether buttons may display an icon in addition to the button text
hu: A gombokon megjelenjenek-e ikonok a gombok szövege mellett

en: Show Input Methods menu in context menus
hu: Beviteli módok menü megjelenítése a helyi menükben

en: Whether the context menus of entries and text views should offer to change the input method
hu: A beviteli mezők és szövegnézetek helyi menüi felajánlják-e a beviteli módszer megváltoztatását

en: Show Unicode Control Character menu in context menus
hu: Unicode vezérlőkarakterek menü megjelenítése a helyi menükben

en: Whether the context menu of entries and text views should offer the insert control characters
hu: A beviteli mezők és szövegnézetek felajánlják-e vezérlőkarakterek beszúrását

en: Style:
hu: Stílus:

en: Icon size:
hu: Ikonméret:

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: The new window manager will be activated upon selection.
hu: Az új ablakkezelő kiválasztás után lesz aktiválva.

en: Select a window manager.
hu: Ablakkezelő kiválasztása

en: Select a panel layout to change the user interface.
hu: Válassza ki a panel elrendezését a felhasználói felület megváltoztatásához.

en: Select a panel layout.
hu: Panel elrendezés kiválasztása.

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Set the panel icon size.
hu: Panel ikonok méretének beállítása

en: Select the icon size for panel icons.
hu: Panel ikonok méretének kiválasztása

en: Set the icon size of menu items used in the panel.
hu: A panelen használt menüelemek ikon méretének beállítása

en: Select the icon size for menu items in the panel.
hu: A panelen használt menüelemek ikon méretének kiválasztása

en: Text below items
hu: Szöveg az elemek alatt

en: Text beside items
hu: Szöveg az elemek mellett

en: Icons only
hu: Csak ikonok

en: Text only
hu: Csak szöveg
