MATE Desktop Environment - en to hy translation catalogue (51 entries)

en: Right
hy: Աջ

en: Left
hy: Ձախ

en: Marco (No compositor)
hy: Marco (Ոչ մի գրաշար)

en: Marco (Compton GPU compositor)
hy: Marco (Compton GPU գրաշար)

en: Compiz (Advanced GPU accelerated desktop effects)
hy: Compiz (Ընդլայնված GPU արագացված աշխատասեղանի էֆեկտներ)

en: Desktop
hy: Աշխատանքային սեղան

en: Interface
hy: Ինտերֆեյս

en: Panel
hy: Վահանակ

en: Desktop icons
hy: Աշխատանքային սեղանի պատկերակները

en: Performance
hy: Ներկայացում

en: Window Behaviour
hy: Պատուհանների Վարքագիծը

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք

en: Panels
hy: Վահանակներ

en: Panel Features
hy: Վահանակի Նկարագրություն

en: Icons
hy: Պատկերներ

en: Context menus
hy: Համատեքստային Ընտրացանկերը

en: Toolbars
hy: Գործիքների վահանակ

en: Window manager
hy: Պատուհանի կառավարիչ

en: Show Desktop Icons
hy: Ցույց տալ աշխատասեղանի պատկերակը

en: Computer
hy: Համակարգիչ

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Network
hy: Ցանց

en: Trash
hy: Աղբ

en: Mounted Volumes
hy: Տեղադրված Ծավալներ

en: Enable animations
hy: Միացնել անիմացիաները

en: Do not show window content when moving windows
hy: Չցուցադրել պատուհանի պարունակությունը, երբ շարժվում են պատուհանները

en: Window manager performance tuning.
hy: Պատուհանային կառավարիչը կատարում էկարգաբերում։

en: Enable window snapping
hy: Միացնել պատուհանի բեռնումը

en: Undecorate maximized windows
hy: Չզարդարել մաքսիմացված պատուհանները

en: Undecorate windows when maximized
hy: Չզարդարել պատուհանները և մաքսիմացված են

en: Do not auto-maximize new windows
hy: Չինքնամաքսիմացնել նոր պատուհանները

en: Do not automatically maximize newly opened windows
hy: Ոչ ինքնաբերաբար առավելագույնի հասցնել նորաբաց պատուհանները

en: Window control placement.
hy: Պատուհանների հսկողություն տեղադրում։

en: Enable keyboard LED
hy: Միացնել LED ստեղնաշարը

en: Show Places
hy: Ցույց տալ տեղերը

en: Show icons on menus
hy: Ընտրացանկում ցույց տալ պատկերակները

en: Show icons on buttons
hy: Ցույց տալ պատկերակների կոճակներ

en: Show Input Methods menu in context menus
hy: Ցույց տալ Ներածման Մեթոդների մենյուն համատեքստի ընտրացանկերի մեջ

en: Show Unicode Control Character menu in context menus
hy: Ցույց տալ Յունիկոդի Վերահսկիչ Սիմվոլների ընտրացանկը համատեքստի ընտրացանկերի մեջ

en: Style:
hy: Ոճ:

en: Icon size:
hy: Պտկերակի չափը։

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Խոշոր

en: The new window manager will be activated upon selection.
hy: Նոր պատուհանային կառավարիչը  ընտրության հիման վրա է ակտիվացվելու:

en: Select a window manager.
hy: Ընտրել պատուհանի կառավարիչը։

en: Select a panel layout to change the user interface.
hy: Ընտրված վահանակի դասավորությունը փոխում է օգտագործողի ինտերֆեյսը։

en: Default
hy: Հիմնական

en: Text below items
hy: Տեքստի ներքևում տարրեր

en: Text beside items
hy: Տեքստի կողքին տարրեր

en: Icons only
hy: Միայն պատկերակներ

en: Text only
hy: Միայն տեքստ
