MATE Desktop Environment - en to jv translation catalogue (38 entries)

en: Compiz (Advanced GPU accelerated desktop effects)
jv: Compiz (Efek Destop Linuwih nganggo GPU sing dicepetake)

en: Desktop
jv: Destop

en: Interface
jv: Antarrupo

en: Windows
jv: Jendhela

en: MATE Tweak
jv: Ngapiki MATE

en: Desktop icons
jv: Ikon destop

en: Performance
jv: Kinerjo

en: Window Behaviour
jv: Prilaku Jendhela

en: Appearance
jv: Penampilane

en: Icons
jv: Ikon

en: Context menus
jv: Menu tekan keadaane

en: Toolbars
jv: Kumpulan ikon bantuan

en: Window manager
jv: Pangatur jendhela

en: Computer
jv: Komputer

en: Home
jv: Ngepos

en: Network
jv: Jaringan

en: Trash
jv: Bekasak an

en: Mounted Volumes
jv: Volume sing sik di mount

en: Undecorate maximized windows
jv: Boten hias jendhela sing digedhekake

en: Undecorate windows when maximized
jv: Jendhela boten dihias nalika kawontenan maksimal

en: Do not auto-maximize new windows
jv: Ora otomatis nggedhekake windows anyar

en: Do not automatically maximize newly opened windows
jv: Boten otomatis nggedhekake jendhela sing mentas dibukak

en: Window control placement.
jv: Nyèlèhaken penguasaan jendhela.

en: Show icons on menus
jv: Delokno ikon nok menu

en: Show icons on buttons
jv: Tampilno ikon nang sekakel(buttons)

en: Show Input Methods menu in context menus
jv: Delokno Metode mlebune menu ning menu isi

en: Show Unicode Control Character menu in context menus
jv: Delokno Menu Ngengatur Karakter Unicode ning menu isi

en: Style:
jv: Gaya:

en: Icon size:
jv: Ukuran e ikon

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: The new window manager will be activated upon selection.
jv: Pangatur jendhela anyar bakal aktif marang pilihan.

en: Select a window manager.
jv: Pilihen pangatur jendhela.

en: Select a panel layout to change the user interface.
jv: Pilihen tata letak panel kanggo ngganti antarmuka wong sing nganggo.

en: Text below items
jv: Tulisan nang nisor e gambar

en: Text beside items
jv: Tulisan nang pinggir e gambar

en: Icons only
jv: Mek ikon tok

en: Text only
jv: Tulisan tok
