MATE Desktop Environment - en to kab translation catalogue (12 entries)

en: Right
kab: Ayfus

en: Left
kab: Aẓelmaḍ

en: Desktop
kab: Tanarit

en: Interface
kab: Agrudem

en: Panel
kab: Afeggag

en: Windows
kab: Isfayluyen

en: Desktop icons
kab: Tignitin n tnarit

en: Panels
kab: Ifeggagen

en: Icons
kab: Tignitin

en: Toolbars
kab: Afeggag n ifecka

en: Computer
kab: Aselkim

en: Network
kab: Aẓeṭṭa
