MATE Desktop Environment - en to kk translation catalogue (66 entries)

en: Right
kk: Оң жақ

en: Left
kk: Сол жақ

en: Marco (No compositor)
kk: Marco (композитинг жоқ)

en: Marco (Compton GPU compositor)
kk: Marco (Compton GPU композитингі)

en: Compiz (Advanced GPU accelerated desktop effects)
kk: Compiz (кеңейтілген, GPU-мен үдетілген жұмыс үстел эффекттері)

en: You are currently using an unknown and unsupported window manager. Thus we cannot guarantee that changes made here will be effective.
kk: Ағымдағы уақытта сіз белгісіз және қолдауы жоқ терезелер басқарушысын қолданудасыз. Сондықтан осында жасалған өзгерістер сапасына уәде бере алмаймыз.

en: Desktop
kk: Жұмыс үстелі

en: Interface
kk: Сыртқы түрі (интерфейс)

en: Panel
kk: Панель

en: Windows
kk: Терезелер

en: MATE Tweak
kk: MATE қосымша баптаулары

en: Desktop icons
kk: Жұмыс үстел суреттемелері

en: Performance
kk: Жылдамдығы (быстродействие)

en: Window Behaviour
kk: Терезе мінез-құлығы

en: Appearance
kk: Сыртқы көрінісі

en: Panels
kk: Панельдер

en: Panel Features
kk: Панель мүмкіндіктері

en: Panel Menu Features
kk: Панель мәзірінің мүмкіндіктері

en: Icons
kk: Суреттемелер

en: Context menus
kk: Контексттік мәзірлер

en: Toolbars
kk: Құралдар панельдері

en: Window manager
kk: Терезелер басқарушысы

en: Select the Desktop Icons you want enabled:
kk: Іске қосқыңыз келетін жұмыс үстел таңбашаларын таңдаңыз:

en: Show Desktop Icons
kk: Жұмыс үстел таңбашаларын көрсету

en: Computer
kk: Компьютер

en: Home
kk: Үй бумасы

en: Network
kk: Желі

en: Trash
kk: Корзина

en: Mounted Volumes
kk: Қосылған дискілер

en: Enable animations
kk: Анимацияларды іске қосу

en: Do not show window content when moving windows
kk: Терезені жылжыту кезінде құрамасын көрсетпеу

en: Window manager performance tuning.
kk: Терезелер басқарушысының өнімділік баптаулары.

en: Enable window snapping
kk: Терезелер жабысқақтығын іске қосу

en: Undecorate maximized windows
kk: Жазық етілген терезелердің қоршауын көрсетпеу

en: Do not auto-maximize new windows
kk: Жаңа терезелерді автоматты түрде жазық етпеу

en: Window control placement.
kk: Терезелердің басқару элементтерінің орналасуы.

en: Enable keyboard LED
kk: Пернетақта шамдарын іске қосу

en: Enable pull-down terminal
kk: Үстінен түсетін терминалды іске қосу

en: Show Applications
kk: Қолданбаларды көрсету

en: Show Places
kk: Орындарды көрсету

en: Show System
kk: Жүйені көрсету

en: Show icons on menus
kk: Мәзірде суреттемелерді көрсету

en: Show icons on buttons
kk: Батырмалар үстінде суреттемелерді көрсету

en: Show Input Methods menu in context menus
kk: Контексттік мәзірде Мәлметтерді енгізу тәсілдерін көрсету

en: Show Unicode Control Character menu in context menus
kk: Контексттік мәзірде Unicode белгілер мәзірін көрсету

en: Style:
kk: Стилі:

en: Icon size:
kk: Суреттеме өлшемі:

en: Small
kk: Кішкентай

en: Large
kk: Үлкен

en: The new window manager will be activated upon selection.
kk: Жаңа терезелер басқарушысы таңдалғаннан кейін белсендіріледі.

en: Select a window manager.
kk: Терезелер басқарушысын таңдаңыз.

en: Select a panel layout to change the user interface.
kk: Пайдаланушы интерфейсін өзгерту үшін панель жаймасын таңдаңыз.

en: Default
kk: Бастапқы

en: 16px
kk: 16 пиксель

en: 22px
kk: 22 пиксель

en: 24px
kk: 24 пиксель

en: 32px
kk: 32 пиксель

en: 48px
kk: 48 пиксель

en: Set the panel icon size.
kk: Панель таңбашаларының өлшемін орнату.

en: Select the icon size for panel icons.
kk: Панель таңбашалары үшін өлшемді таңдаңыз.

en: Set the icon size of menu items used in the panel.
kk: Панельде қолданылатын мәзір элементтерінің таңбашалары үшін өлшемді орнату.

en: Select the icon size for menu items in the panel.
kk: Панельде қолданылатын мәзір элементтерінің таңбашалары үшін өлшемді таңдаңыз.

en: Text below items
kk: Мәтін суреттеме астында

en: Text beside items
kk: Мәтін суреттеме астында

en: Icons only
kk: Тек суреттемелер

en: Text only
kk: Тек мәтін
